774 509 555 info@press-media.cz

Jakým dárkem udělat radost nadšenci adrenalinu?

Nevíte si rady s výběrem dárku k narozeninám pro Vaše nejbližší? Buďte letos originální a věnujte nezapomenutelné zážitky. Obdarované osobě tak můžete splnit její dávné přání a Vy získáte dobrý pocit, že jste udělali opravdovou radost.

Jaký dárek věnovat milovníkům adrenalinu?

Milovníkům adrenalinu můžete dárkem od Firmy na zážitky nabídnout možnost posunout hranici jejich odvahy zase o kousek dál. Z bungee jumpingu skočeného z televizní věže v Harrachově si odnesou nejen jedinečné zážitky, na něž budou s největší pravděpodobností vzpomínat celý svůj následující život, ale také vynikající pocit z toho, že dokázali zdolat svůj vnitřní strach a skočit z věže dolů. Jemné mravenčení pocítí již při svázání kotníků a chvíle čekání. Krkonošské město Harrachov může být hrdé na své skokanské můstky K120 a K180. Právě z výšky těchto skokanských můstků, která dosahuje 145 metrů, se odehrává jištěný pád. Ještě před tím však na odvážlivce čeká výstup na třicet šest metrů vysokou věž. K bungee jumpingu v Harrachově je možné se odhodlat po celý rok. V zimním období můžete chvíle adrenalinu doplnit o skok na snowboardu či bigfootu. Spoustu námětů na adrenalinové zážitky můžete najít také na webovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/tipy-na-vanocni-darky/.

Kam ještě za adrelinem?

Fantastické adrenalinové dobrodružství poskytuje také neméně lákavý tandemový seskok padákem. K tomu, abyste absolvovali tento „bláznivý“ výlet do oblak nepotřebujete žádnou speciální instruktáž ani lékařskou prohlídku. Adrenalin do krve se Vám nebo obdarovanému člověku vlije již během letu letadlem. Ve výšinách oblak lze očekávat nádherný pocit při výskoku a následně si budete při volném pádu připadat svobodní jako ptáci.

Tiskové Zprávy