774 509 555 info@press-media.cz

Extéria vyřeší bezpečnost práce i PO každé firmě v ČR i na Slovensku

Bezpečnost práce a požární ochrany – to jsou oblasti, které mnohým podnikatelům nic neříkají. Podle aktuálních informací nemá o BOZP a PO zdání hned několik milionů velkofirem, drobných živnostníků či školství. Tato nevědomost však může přijít velmi draho. Pokud se stane, že by do firmy, kde není BOZP ani PO vyřešené, přišla neohlášená kontrola ze státní správy, podnikatelé mohou počítat s velmi vysokou sankcí, kterou si rozhodně za rámeček nedají. Je tedy skutečně nutné mít BOZP a PO vyřešené, ovšem je jasné, že mnozí podnikatelé na zmiňovanou zákonnou povinnost nemají dostatek času. S tím však pomůže firma Extéria, s. r. o.

Firma Extéria dlouhodobě podniká v oboru bezpečnosti práce a požární ochrany. Dnes se řadí mezi jedničky na trhu, což ostatně dokazuje i fakt, že se rozrůstá nejen v Česku, ale také na Slovensku. Díky velkému množství poboček se vždy problémy s bezpečností práce či s požární ochranou vyřeší, ať už se nacházíte kdekoli po republice. Firma rozhodně není zastáncem toho, že problémy je třeba řešit jen na té pobočce, kde byla zřízena smlouva.

Proč se svěřit do rukou firmy Extéria?

  • Tisíce spokojených klientů
  • Velké množství kladných referencí
  • Nízké ceny
  • Kvalitní služby
  • Skvělá telefonická podpora

Je mnoho důvodů, proč se svěřit do rukou právě firmě Extéria. V současné době jsou však ceněny zejména zmiňované body, jimiž jsou tisícovky spokojených klientů, dostatečné množství kladných referencí na internetu, dále také nízké ceny, které v žádném případě nemají dopad na kvalitu poskytovaných služeb, a také skvělá telefonická podpora, kterou má firma opravdu vyšperkovanou.

O co se Extéria postará?

Otázkou také může být, o co se firma Extéria postará. Je toho mnoho! Zpracuje veškerou dokumentaci týkající se BOZP a PO, dále se postará i o veškerá školení či jiné podstatné záležitosti, které se s BOZP a PO pojí.

Tiskové Zprávy