774 509 555 info@press-media.cz

Bad Kleinkirchheim ski – středisko, které se připravuje na novou lyžařskou sezonu

Aktuální počasí dává prostor pro vzpomínání na deštivé dny, mrazivá období v roce, koulovačky na sněhu, stavění sněhuláků i prožívání zimních radovánek. Rakouské středisko Bad Kleinkirchheim ski se připravuje na zimní sezonu, jakož i nabízí sportovní a wellness vyžití v průběhu podzimních dnů. Alpští turisté, nadšenci do horských túr i milovníci lyžování a snowboardingu by ve svých plánech na podzim a zimu neměli vynechat možnost podívat se do rakouských Korutan.

Rezort s lázněmi využívají i týmy sportovců k získání kondičky a relaxace

Termální lázně, průzračně čistý vzduch a možnost aktivního odpočinku jsou skvělou volbou pro strávení prodlouženého víkendu nebo celého týdne. Vítáni jsou aktivní sportovci, rodiny s dětmi i zdatní senioři díky možnosti kombinace relaxace v termálních lázních s nespočetně sporty. Bad Kleinkirchheim ski – St. Oswald je perfektní kombinací obojího. Termální lázně si zaslouží například sportovci, kteří si budou ve středisku aktivně zvyšovat kondičku a posléze jejich těla budou čerpat energii při správné relaxaci. Naopak běžní turisté, kteří raději využívají termál, nepohrnou nabídkou sportovního vyžití.

V Bad Kleinkirchheim ski není o sníh a zábavu nikdy nouze

Co se týče lyžování a dalších zimních sportů, rezort Bad Kleinkirchheim ski disponuje 103 kilometry upravených sjezdovek, které obsluhuje 25 moderních lanovek a vleků, jakož i upravovaným snowparke. Nedílnou součástí lyžařského střediska je více než osm set sněžných děl, která se starají o komfortní zásobu sněhu s dokonalou úpravou pomocí patřičné techniky. Ve středisku není o sníh a o zábavu nikdy nouze! Doporučuje se vybrat si z nabídky možných skipasů zdarma či bezplatných vstupů do termálních lázní v rámci ubytování.

Tiskové Zprávy