774 509 555 info@press-media.cz

Paletizační vidle nemohou chybět v žádném skladu

Jistě to znáte z jakéhokoliv obchodu se stavebním materiálem, zahradními potřebami, technikou, velkoskladem potravin a dalšího zboží. Mezi uličkami bloudí jednotliví zákazníci a tu a tam se mihne ještěrka nebo malý nákladový vozík, před nímž se sunou prázdné palety nebo naopak palety naplněné zbožím. Aby se palety s těžkými produkty vůbec udržely na vozíku, musejí být nabrány paletizačními vidlemi. Paletizační vidle jednoduše zajedou mezi palety a díky své velmi vysoké nosnosti jsou schopny udržet více palet najednou. Bez těchto vidlí se vaše pojízdné skladové vozíky neobejdou.

Sháníte náhradní díly na nakladače UNC? Obraťte se na přímé dodavatele

I speciální stroje UNC potřebují někdy nahradit vadné díly, opravit porouchané součástky, zaměnit je za novější. Náhradní díly na nakladače UNC zahrnují všemožné miniaturní součástky jako těsnění sacího potrubí, těsnění vodního potrubí, těsnění převodového kolínka a podložky, Mezi rozměrnější náhradní součástky řadíme kupříkladu ozubená kola, víko pastorku, nosič pastorku. Nejvíce se prodávají oka hydraulického válce, což znamená, že se zřejmě nejvíce opotřebovávají. K podstatným, hojně kupovaným dílům patří obaly hydraulického filtru, samotné filtry, těsnění výfukové příruby, dokonce i zpětná zrcátka.

Mezi žádaná zařízení příslušenství stavebních strojů patří hlavně lopaty hladké UNC

Bez lopaty hladké UNC se žádný nakladač ani bagr nemůže obejít. K čemu by vám byl stroj na odvážení zeminy, sutě a dalších těžkých materiálů, pokud byste je nemohli jednoduše nabrat a přemístit do připravených příkopů, základů, nebo vyhodit do kontejneru? Lopat se vyrábí více druhů. Nejlevnější seženete za necelých 10 tisíc korun bez DPH, nejvíce zaplatíte za lopatu za necelých 19 tisíc korun bez DPH.

Tiskové Zprávy