774 509 555 info@press-media.cz

Dětské jednorázové plenky, které hrají u maminek i miminek prim

Dětské jednorázové plenky jsou pro maminky nezbytným vybavením a na rozdíl od těch, co se dají prát, postačí, když je po použití vyhodíte. Odpadne vám tak dosti práce s praním, což je signifikantní činnost v případě látkových plenek. Které značky dnes hrají u maminek prim? Jsou to ty levnější, nebo se nebojí si trochu připlatit za kvalitu?

Oblíbené plenky Dada

Jako první si nemůžeme neuvést dětské pleny DADA. Tato značka je zárukou výborné ceny a při tom dostatečné kvality. Nabízí různé typy plen a samozřejmě také odlišná balení, v nichž můžete nalézt více či méně kusů. Počet kusů u dětských plen se může lišit zejména podle věku a tím pádem i velikostí.

Pokud bychom měli hovořit o poněkud vyšší kvalitě a bonusovém provedení, pak stojí za zmínku hlavně dětské pleny DADA Premium Comfort Fit a také dětské pleny DADA Extra Soft, tedy velice měkoučké a příjemné pro dětské tělíčko.

MonPeri

Dětské pleny MonPeri jsou možná méně známou značkou, ale cenově a svou kvalitou jsou na tom podobně jako plenky DADA. U dětských plen MonPeri je charakteristické pěkný dětsky laděný design u jednotlivých balení, většinou se zajímavými obrázky.

Pampersky nikdy nezklamou

A pak jsou zde samozřejmě dětské pleny Pampers, které lze již považovat za klasiku s historií. Hovoříme o výrobci, který se mimo plenky specializuje také na výrobu přebalovacích podložek, vlhčených ubrousků či či třeba dětské kosmetiky, nebo přípravků pro péči o domácnost a maminkovských pomůcek. Dětské pleny Pampers patří ke špičce a dá se říct, že také k průkopnickým produktům. Ano, trošku si za ně připlatíte, ale rozhodně se to vyplatí.

Záleží jen na vás, zda půjdete vyloženě po nejvyšším luxusu, nebo po levnějším, ale spolehlivém provedení plen, pro dítko to znamená většinou pouze malé rozdíly.

Tiskové Zprávy