774 509 555 info@press-media.cz

Zimné tipy na hrejivý parfum – pre mužov aj pre ženy

Tak ako sú v lete najobľúbenejšími osviežujúce parfumy s citrusovými a vodnými vôňami, tak sú naopak v zime uprednostňované sladšie parfumy s hrejivým charakterom. Ak by ste hľadali takéto pánske a dámske parfumy, prinášame vám tieto hrejivé tipy:

Parfém Paco Rabanne 1 Million.

Túžite po živote na vysokej nohe a ste muž, ktorý hľadá potešenie v bohatstve? Chcete sa stať mladým atraktívnym buričom, ktorý sa neriadi pravidlami a život je pre neho dobrodružstvo plné hier? Pánsky parfém Paco Rabanne – 1 Million vás vždy príjemne prekvapí.

Žiariace zlato vône One million.

Vôňa 1 Milion je jasné svetlo, ktoré vám ukáže správnu cestu a smer. Je ako silná charizma, ktorá vás bude sprevádzať ako ten najlepší spoločník. Parfém Paco Rabanne je budíček, ktorý vám nedovolí prespať najlepšiu šancu Vášho života. Je to životná etapa, ktorá nepatrí medzi najkratšie, ale vy si ju budete užívať plnými dúškami.

Príťažlivá sila vône.

Vôňa 1 Million je vaša nominácia na muža roka. Prebudí vo vás šarm, mužský dôvtip a harmonický životný štýl. Vaše putovanie začína pri tónoch mäty, grapefruitu a pomaranča. Neskôr vám dlhú cestu osladia škorica, ruža, koža a ostré tóny. Vytúžené a naplnené životné sny nájdete v súzvuku vôní pačuli, ambry a dreva.

Omamné esencie spojené v ctižiadostivosti.

Zahaľte sa šálom omamných a zvučných esencií a prebuďte v sebe zrelého muža.

Parfém Paco Rabanne – 1 Million patrí do najrozšírenejšej parfémovej skupiny a to presnejšie medzi ovocno – kvetinové parfémy. Paco Rabanne predstavil nositeľom novú ctižiadostivú vôňu, ktorá premení celé životné putovanie na zábavu plnú radostí.

Jeho vôňa je krásne zaujímavá – spája v sebe netypicky osviežujúcu sviežosť spojenú s hrejivou sladkosťou.

Parfém Giorgio Armani Si.

Z dámskych parfémov so vzdialene podobným charakterom vône sa môže pochváliť parfém Giorgio Armani Si. Nejednej svojej nositeľke pomôže v sebe prebudiť atraktívnu rebelku v spojitosti s romantickou dámou.

Života budič prebúdzajúci zmysly.

Vo vôni parfumu Armani Si tvorcovia nechali najviac vyniknúť ovocnú kyslosť prebúdzajúcu všetky zmysly. V putovaní za zvodnosťou v nej harmonicky zasvieti majstrovsky spojená sladkosť vanilky v kontraste s kyslým života budičom.

No cesta za dokonalosťou tým zďaleka nekončí. Celý charakter vône premieňa v opojne zvodnú arómu aj šetrne pridaný nádych drevín v spojení s radostnou vôňou kytice kvetov. Ruža a frézia tak dokonale zapadajú do celej kompozície a hrajú v nej tú najvyššiu hru. S takou vôňou nemusí byť ťažké zažiť si aj lásku na prvý pohľad.

Tiskové Zprávy