774 509 555 info@press-media.cz

Nákup u nás bude znamenat spokojenost dítka

Internetový portál  plenylevne.cz má v nabídce dětské pleny DADA Premium comfort Fit, dětské pleny DADA Extra Soft, dětské plenky Mon Peri, dětské pleny Pampers, dětskou kosmetiku a jiné potřeby pro dítě. Na své si ale přijdou i maminky, které můžou v sekci ,,pro maminky“ najít užitečné věci a pomůcky, usnadňující například kojení. Vyberte svým drobečkům z celé řady dudlíků a kousátek, dětských voňavých mýdel, dětských pěn do koupele, anebo třeba dětských šampónů pro neposedné první vlásky. Objednejte si v klidu domova a sami se přesvědčte o našich kvalitách. Myslíme na své zákazníky a snažíme se jim vytvářet takové prostředí, ve kterém bude radost nakupovat.

Děti v bavlnce

Věříme, že pohodlí vašich dítek je pro vás na prvním místě, a proto se snažíme dát jim to nejlepší, co můžeme. Vyberte si z široké nabídkyjednorázových plenza bezkonkurenční cenu, nebo třeba vlhčené ubrousky, přebalovací podložky, dětskou kosmetiku a jiné nezbytnosti. K doručení jednotlivých zásilek všech našich zákazníků využíváme služeb České pošty, anebo kurýrní společnosti GEIS. Snažíme se o to, aby vám vaše zboží bylo co nejdříve doručeno přímo na vámi udanou adresu. Pokud máte jakýkoliv dotaz, týkající se produktů, obraťte se na nás, buďto emailem, anebo telefonicky. Rádi vám pomůžeme, pokod to bude v našich silách a možnostech.

Neváhejte a nakupujte!

Nejen potřeby pro dítě, potřeby pro maminky, ale i přípravky a prostředky, usnadňující vám péči o domácnost, u nás najdete. Odstraňovač skvrn na dětské prádlo, čistič na sklo a zrcadla, mycí prostředek na lahve a savičky, kartáč na lahve, čistič na kuchyně, čistící prostředky na koupelny, to je jen zlomek naší pestré nabídky. Z dětské kosmetikyurčitě stojí za zmínku nejprodávanější Bel baby dětské vatové tyčinky, dětská sprchová mýdla s nezaměnitelnou vůní, šetrná dětská tělová mléka, sprej pro snadné rozčesávání neposedných dětských vlásků a spousta dalšího. Věříme, že si u nás vybere i ten nejnáročnější zákazník. Přejeme vám příjemný nákup!

Tiskové Zprávy