774 509 555 info@press-media.cz

Notebooky Lenovo, kvalita a dobrá cena v jednom

Když potřebujete spolehlivého asistenta, který vám pomůže dělat vaši práci lépe a efektivněji, zapomeňte na podávání inzerátů a zdlouhavé čtení životopisů. Jedním kliknutím si totiž snadno můžete zajistit na tuto pozici notebook Lenovo, který odvede všechnu práci, kterou potřebujete. Nebojte se mu pořádně naložit a vyzkoušet jeho schopnosti a kompetence – určitě budete mile překvapeni.

Výhodou notebooku Lenovo oproti klasickému asistentovi je, že se nezvýší spotřeba kávy a nesníží hladina obsahu vaší peněženky, tedy to vlastně ano, ale jenom dočasně. Investovat do notebooku Lenovo se rozhodně vyplatí, všechny peníze, které do něj dáte, se vám brzy několikanásobně vrátí. Ušetříte za telefon při komunikaci s klienty i přáteli, máte jistotu, že ho neplatíte za hraní karet nebo hledání min a nepotřebuje žádné přestávky. Notebook Lenovo je jednoduše dokonalý pracant, který pozvedne úroveň vaší práce.

Perfektní asistent jménem Lenovo

Notebook Lenovo je za každých okolností elegantní a stylově oblečený, ať ho tedy vezmete na jakkoliv důležitou schůzku, vždycky vám udělá parádu. Je štíhlý, váží kolem 2,5 kilogramu a jeho obrazovka je dostatečně velká pro zobrazení všeho důležitého.

Její velikost 15,6“ a rozlišení 1366×768 zajistí nejostřejší a nejdokonalejší zobrazení jakéhokoliv obrázku, videa nebo grafu či třeba textu.  Jedná se o velmi pracovitého a duchaplného spolupracovníka, který zvládne obstarat i několik věcí najednou, počínaje soustavnou prací. Notebook Lenovo má výdrž baterie kolem 5 hodin, což je dostatečné pro pracovní porady.

Také si toho dost pamatuje a to díky paměti RAM 4 či 8 a velikosti pevného disku 500 GB nebo 1 000 GB. Pokud by vám přesto jeho paměť byla málo, připojte si externí disk přes USB port a doplňte jeho znalosti. Notebooky Lenovo vám odpovědi rovněž snadno dohledají na internetu, díky rychlému wi-fi připojení.

Pokud nevíte co jednotlivé parametry znamenají, mrkněte na tento článek na Wiki.

Tiskové Zprávy