774 509 555 info@press-media.cz

Nelapejte po dechu při každém obouvání bot!

Často se stane, že obouvání bot patří k docela velké výzvě, které musí mnoho z nás každodenně čelit. Hlavně v zimě, kdy si první oblečeme bezmyšlenkovitě ten velký, a hlavně těžký kabát – ale jak si potom obout zimní boty? To je jiná práce, než lehce vklouznout to žabek a vyběhnout ven.

Se zimními botami je těžká práce – musíte si k nim sednou, sehnout se, zavázat je či zapnout zip – a to je prakticky ve všech případech dosti obtížné. Vy tenhle problém ale vyřešíte jednoduše a efektivně!

Obouvací lžíce vám ušetří spoustu námahy!

Nejenom vám, ale hlavně i starším osobám již dělá problém obouvání – a to dokonce celoročně. Samozřejmě, někde doma bude lžíce na boty zapadlá, a to z toho důvodu, že klasické ocelové lžíce jsou tak nevzhledné, že se je vesměs snažíte zakrýt, aby je návštěva neviděla. Víte ale, že existuje obouvací lžíce, kterou se budete rádi chlubit, a navíc ji můžete věnovat dokonce jako originální dárek?

Lžíce na obouvání s osobním vzkazem?

Jedná se o gravírovanou lžíci, na kterou můžete nechat vyrýt svůj osobní vzkaz, či jen třeba jméno toho, koho chcete obdarovat. A to nejenom na Vánoce! Tenhle dárek je vhodný totiž koupit celoročně – boty si přeci obouváme prakticky každý den – a hlavně všichni! Tudíž se nemusíte zaměřovat pouze na prarodiče, lžíce na obouvání jako dárek ocení sice nejvíce, ale také i na ostatní členy rodiny či jen kamarády.

Lžíce na boty padne prostě každému!

Její výhodou je, že se hodí prostě na každou nohu a do každé boty či botky. Je vyrobena pomocí speciálních řemeslných postupů, jež jí zaručují punc doživotní záruky! Až tak si je jejich výrobce jist kvalitou této lžíce na boty – a to už něco znamená!

Proč tedy dělat věci složitě, když to jde naprosto jednoduše – a ještě k tomu stylově a kvalitně?

Tiskové Zprávy