774 509 555 info@press-media.cz

Zažijte adrenalin, prožijte vyhlídkový let vrtulníkem

Oddejte se nezapomenutelnému zážitku. Překonejte své hranice a vyzkoušejte si to, co při letu v klasickém letadle, kterým létáte na dovolenou, nezažijete. Prožijte adrenalin při vyhlídkovém letu vrtulníkem. Objevte krásy České republiky z kokpitu.

Let vrtulníkem je zážitek, na který jen tak nezapomenete

Let vrtulníkem

Lákají vás spíše zahraniční a exotické země a máte pocit, že Česko je vám již malé? Pak vyzkoušejte něco úplně nového. Vyměňte sportovní oblečení a batoh za něco elegantního a pohodlného a pusťte se do pořádného adrenalinového zážitku. Pusťte se do výletu do oblak, na který jen tak nezapomenete. Celou dobu vám společnost bude dělat zkušený pilot, který vám zajistí bezpečný a soukromý let vrtulníkem. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat a jen si užívat dech beroucí výhled, který není pro obyčejné smrtelníky velmi častý.

Prozkoumejte krásy České republiky při letu vrtulníkem

Let vrtulníkem

Zjistěte, zda je Praha opravdu stověžatým městem či jak vypadá vaše oblíbené místo ve Středočeském kraji z výšky. Pohodlně se usaďte v kokpitu bezpečného vrtulníku a vydejte se na cestu do oblak. Prožijte let vrtulníkem nad Prahu, Mladou Boleslaví nebo nad úplně jiným místem, které si sami můžete vybrat a poznejte jej z ptačí perspektivy. Vyberte si k letu místo, kde jste strávili dětství nebo místo, kde bydlíte nyní a zkuste i z výšky rozpoznat, kde je váš dům, či kde se nachází vaše oblíbená restaurace.

Let vrtulníkem může být ideálním dárkem

Let vrtulníkem je skvělým adrenalinovým zážitkem. Je jen na vás, zda zkusíte překonat svůj strach z výšek a odhodláte se sednout si do vyhlídkového vrtulníku, který vám ukáže krásy české přírody, či tento zážitek přenecháte někomu, kdo se výšek nebojí. Ať už se rozhodnete jakkoliv, mějte na paměti, že zážitky jsou tím nejlepším dárkem, na který se poté vzpomíná celý život.

Tiskové Zprávy