774 509 555 info@press-media.cz

3 rady od zámečníků, které vám ušetří čas i starosti

Jak zvládnout nepříjemnou situaci spojenou se zabouchnutím dveří nebo ztrátou klíčů? Podobné momenty jsou velmi stresující a vyžadují udržet emoce na uzdě a rychlé řešení situace. Co říkají sami zámečníci? 

1. Zámečnická pohotovost Praha radí: Sami zabouchnuté dveře neotvírejte 

Klíče zůstanou doma a vy najednou bezradně stojíte před zabouchnutými dveřmi. K této situaci stačí pár vteřin nepozornosti. Co teď? Odborníci z firmy Zámečnictví a zámečnická pohotovost Praha důsledně radí, ať se do zabouchnutých dveří nedobýváte sami. Zámečníci po amatérských pokusech častokrát přijíždění ke zničenému zámku i dveřím. Proto raději vyčkejte na příjezd profesionála, který vás za pár okamžiků dostane domů. Z firmy Zámečnictví a zámečnická pohotovost přijede odborník do 60 minut od vašeho telefonátu a vyřeší problém. 

2. Zasekl se autozámek? Volejte Zámečnictví Praha

Pokud váš zámek už delší dobu zlobí a drhne při pokusech o odemykání, volejte na Zámečnictví Praha už preventivně. Může se totiž stát, že se brzy autozámek zasekne definitivně. Vy pak zůstanete uvěznění v autě, nebo se do něj naopak nedostanete. Proto je lepší se domluvit se zámečníkem včas na opravě.  

3. Kontakt na zámečníka mějte uložený 

Další tip od firmy a Zámečnictví a zámečnická pohotovost. Uložte si kontakt na zámečníka co nejrychleji do telefonu. V případě, že se něco stane, tak nemusíte dlouho hledat a vybírat. Ušetří vám to čas a nervy. Pak stačí jenom vytočit uložený kontakt Zámečník Praha a odborník může co nejrychleji přijet a vyřešit situaci. 

Zámečnictví a zámečnická pohotovost je tu pro vás 

Pražská firma Zámečnictví a zámečnická pohotovost má na trhu tradici. Můžete ji kontaktovat kdykoliv, když potřebujete pomoci se zámečnickými pracemi. Ať už se jedná o otevření a zabezpečení dveří, otevření trezoru, výměnu bezpečnostní vložky zámku po ztrátě klíčů a mnohé další. Profesionalita, vstřícnost a individuální přístup ke každému klientovi jsou v této firmě samozřejmostí! 

Tiskové Zprávy