774 509 555 info@press-media.cz

Zrcadlová fólie zlepší vaše soukromí

Máte rádi své soukromí a znervózňuje vás představa, že náhodný kolemjdoucí se může podívat do vašeho okna? Je váš byt či kancelář v přízemí či v těsném sousedství dalších obydlených domů? Řešením pro vás může být zrcadlová fólie. Ta vám zajistí kýžené soukromí, ale nezatemní interiér tak, že se do něj nedostane přirozené denní světlo. 

Výhody zrcadlové fólie 

Jaká jsou specifika zrcadlové fólie? Největší výhodou je to, že se snižuje viditelnost zvenku dovnitř. Tedy venku nikdo neuvidí, co se děje za vašimi okny. Naopak vy se zevnitř můžete dívat ven bez omezení a užívat si tak soukromí a pocit bezpečí. Tento zrcadlový efekt funguje nejúčinněji za denního světa. Z jedné strany je zrcadlová fólie pokovená zrcadlovým efektem a z druhé strany je průhledná a zatmavěná. Díky tomu tak vytváří specifickou zrcadlovou plochu.

Zrcadlová fólie poskytuje i další výhody. Další zásadní je ta, že chrání interiér před nadměrným horkem a dokáže ochladit místnost. Je opatřena speciální vrstvou proti poškrábání a je voděodolná, takže můžete skleněnou plochu bez obav umývat a déšť na její účinnost nebude mít vliv. 

Fólie na okna pro byt i kancelář 

Firma Benda-Fólie je specialista na okenní fólie pro byty i kanceláře. Nabízí rozličné fólie na okna přesně podle vašich představ. Vybrat si můžete mezi bezpečnostními, protislunečními, termoizolačními a dekoračními. Použití nabízí mnohé benefity. 

Fólie na okna pomáhají chránit před zloději a násilním vniknutím do objektu. V horkých měsících ušetříte za klimatizaci, protože fólie dokáže zchladit teplotu v interiéru. V případě rozbití skla jsou chráněni všichni členové domácnosti, neboť fólie ochrání sklo před vysypáním střepů. 

Výběr okenní fólie pod dohledem odborníků 

Když si vybrat okenní fólie, tak u expertů! Firma Benda-Fólie je na trhu už od roku 2002 a patří ke špičkám na našem trhu. Profesionálové s vámi vyberou nejvhodnější okenní fólie přímo na míru vašemu bytu či kanceláře. Ať už to bude do oken, výlohy, balkonových dveří, na vitrínu či skleněnou fasádu. Vybírat můžete ze široké škály výrobků s různými stupni zatmavění a barevného ladění. Okenní fólie jsou ochranné i dekorativní. Samozřejmostí je ve firmě Benda-Fólie dodávka produktu a jeho instalace. 

Tiskové Zprávy