774 509 555 info@press-media.cz

Hydromasážní vany a jejich výhody

Zvažujete nákup hydromasážní vany a stále si nejste jisti, zda vám vana s různými funkcemi splní všechna vaše očekávání? V dnešním článku vám vysvětlíme, co všechno masážní koupelnové vany nabízí, jaký mají přínos na lidské zdraví a zda vás taková vana musí stát všechny vaše ušetřené finance.

Cena hydromasážní vany

Hned po rozměru (klasická nebo rohová masážní vana), je cena nejdůležitější otázka, kterou musíte mít na paměti před vybíráním masážní vany, tedy co všechno od masážní vany očekáváte. Od toho se pak odvíjí i samotná cena za vámi vybraný model vany, která se ve výsledku může vyšplhat až na 100.000,- Kč. Nejlevnější vana s jednoduchým a základním ovládáním bez různých funkcí, třeba jen s hydromasáží může vyjít i na pouhých 15.000,- Kč. Tuto otázku si tedy důkladně promyslete a také zhodnoťte, za jakou částku chcete vanu pořídit. 

Hydromasáž, airmasáž, barevné světlo aj.

Navštěvujete lázeňská zařízení a masážní vana je jednou z procedur, kterou podstupujete? Pokud budete chtít vanu podobného typu i v pohodlí vašeho domova, je zapotřebí si promyslet, zda budete pořizovat vanu s plnou výbavou, nebo jen s některými funkcemi. 

Nejoblíbenější masáží je tzv.hydromasáž, nebo také vodní masáž. Pomocí této funkce si můžete nechat namasírovat jak oblast zad, tak i plosky nohou. S lepším systémem lze intenzitu masáže zvyšovat nebo naopak snižovat dle libosti. 

Airmasáž nebo také vzduchová masáž naopak masíruje vaše tělo jemnými bublinkami, které vás dostanou do příjemné relaxační chvíle a vaši pokožku těla postupně masírováním prokrví. 

Chromoterapie

Pomocí chromoterapie, která velmi dobře působí na lidskou psychiku docílíte hluboké relaxace a pozitivního stavu myšlení. Tato funkce je výborná v kombinaci s hydromasáží pro docílení maximálního uvolnění a zbavení se špatných myšlenek. 

Další funkce, které můžete spolu s vanou zakoupit je například automatický dohřev vody, turbomasáž, automatický proplach hydromasážního systému, automatické vysušování systému, šampáňo lázeň a další. 

Rozměr masážní vany

Dalším aspektem při výběru vany s masážními funkcemi je rozměr. Rozměr volte podle toho, zda se bude ve vaně koupat jedna osoba, nebo dvě osoby. 

Masážní vana pro dva by měla mít rozměr alespoň 180 cm. Výpusť bývá u těchto van záměrně uprostřed, aby uživatele při relaxaci neomezovala. 

Pokud se budou ve vaně koupit i děti, zvolte je ideální volbou rohová masážní vana. Děti tak budou mít dostatek místa na hraní.

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares