774 509 555 info@press-media.cz

Zastavte se na chvíli a navštivte Galerii Praha. Nezapomenutelný zážitek.

Umělecká Galerie Praha

Galerie Praha nabízí nejen kulturní zážitek, pastvu pro oko,ale i seznámení s  životem některých umělců. Již samotná historie a rodinné dědictví galerie Praha vás vtáhne do příběhu. Stačí prozkoumat program, zakoupit vstupenku, zajistit dopravu a nic vám nebrání navštívit jednu z nejproslulejších galerií v Praze – Galerie Kodl . OnlinePrahapořádá mimo jiné pravidelně aukce a dražby uměleckých výtvarných děl a jiných starožitných předmětů. Nad některými se vám bude tajit dech. Mnohem zajímavější je, když víte alespoň základní informace o člověku, který dané dílo zhotovil. Někdy je až s podivem za jakých okolností dílo vzniklo a kde bral umělec inspiraci.

Galerie Praha a prodej obrazů

V galerii Praha máte i možnost zakoupení některých vybraných děl. Možná, že dáte přednost napínavé atmosféře a raději se zúčastníte aukce v galerii Praha kde je možné, získat za zlomek ceny úžasný obraz do své sbírky.V Galerii Kodl se  aukce  řadí k těm slavnostním událostem, které přinášejí všem zúčastněným neopakovatelé zážitky. V případě, že se budete skutečně chtít zapojit osobně do dražby, nezapomeňte si před samotným zahájením vyzvednout dražební číslo.V galerii Praha  za něj zaplatíte na místě zálohu, která vám bude po skončení vrácena zpět.

Odpoledne v galerii Praha zažijete skvělý kulturní zážitek

Galerie Praha nabízí nezapomenutelné zážitky.OnlinePrahaje velmi vyhledávanou a nejednou praská ve švech, proto se nezapomeňte dostavit raději půl hodiny předem. Jestliže vás se přímo nedotýká umělecká tvorba, nádech historie, zajímavá díla, životopisy umělců z různých končin světa, ale znáte někoho, kdo tímto žije, může být pozvánka na výstavu či přímo aukci tím pravým ořechovým. Tak, jako mnoho lidí nakupuje svým blízkým adrenalinové zážitky, pro jiného je pravou volbou zážitek kulturní. Ten bezpochyby poskytne od A až do Z galerie Praha.

Galerie Kodl

Národní 7,Praha 1,110 00

tel: +420 251 512 728

e-mail: galerie@galeriekodl.cz

web: www.galeriekodl.cz

Tiskové Zprávy