774 509 555 info@press-media.cz

Automat na kávu do každé domácnosti i kanceláře

Mít v kuchyni mixér, kráječ, varnou konev a další pomocníky je už běžná záležitost. Stejně tak i automat na kávu. Za výbornou kávou se už nemusí její milovník trmácet přes půl města do kavárny. Stačí zajít do kuchyně, zmáčknout čudlík a během krátké chvíle se řine bytem vůně Italského espressa. Dnešní moderní spotřebiče dokážou plně nahradit profesionální služby. Jinak tomu není ani v případě kávových automatů, kterých je na trhu nepřeberné množství.

Automaty na kávu se pomalu zato jistě zabydlují v našich domácnostech. Především tam, kde jsou zvyklí na denní popíjení kávy. Tito pomocníci se liší svými funkcemi, barvou i designem. Proto není vůbec žádný problém sladit třeba OnlinePrahas dalšími kuchyňskými spotřebiči. Mnoho uživatelů volí kávovary na základě toho, zda nový kousek zapadne do celkového konceptu kuchyně a ladil s okolními barvami. Avšak mimo vzhledu hrají důležitou roli parametry.

Typy kávovaru

Zvolit se dá plnoautomatický nebo pákový systém. Pokud se chystáte proniknout do světa kávy a baví vás experimenty, pak by vaše volba měla směřovat na pákovou variantu. S ní se dá ovlivnit výsledný nápoj a přináší širší variabilitu. V případě, že očekáváte profesionální kvalitu a rychlost bude to jednoznačně plnoautomatický kávový automat. Tam stačí pouze navolit programy a celá práce je pouze na přístroji.

Latté, cappuccino nebo čaj?

Správný kávovar vybíráme i podle toho, co upřednostňujeme. Libujete-li si hodně v espressu, pak zvolte automaty espresso. Pokud si však rádi dáte latté, cappuccino, různé příchutě kávy nebo dokonce čaj pak sáhněte po kapslovém kávovaru. Pořídit se dají poměrně levně, ale také se dívejte, aby kapsle do nich byly kvalitní a odpovídající ceně.

Káva do kanceláře

Dříve než se automaty na kávu objevily v domácnostech, těšili se velké oblibě v kancelářích. OnlinePrahauž dnes patří mezi běžnou záležitost, kdy si zaměstnanec vychutná díky nápojovým automatům nejen lahodnou kávu, ale i sklenku čerstvé vody, která je pro dodržování pitného režimu důležitá.

    www.n-a.cz

Tiskové Zprávy