774 509 555 info@press-media.cz

Díky radám výživového poradce si můžete udržet štíhlou postavu bez hladovění

Kladete si otázku, zda je vůbec možné být štíhlí a nemuset si odpírat jídlo? Máme pro vás dobrou zprávu. Trvale zhubnout jde i bez drastických diet nebo nutnosti hladovět. Je ale potřeba zaměřit se na správný jídelníček, který je základem. Ten se dá doplnit vhodnými pohybovými aktivitami a výsledky se brzy dostaví. Jídlo je ale základ, pokud se nebudete stravovat správně, můžete cvičit sebevíc a trvalé výsledky nebudou. Ale ani štíhlí lidé, kteří mohou sníst, na co přijdou, by neměli zdravé stravování házet za hlavu. Potraviny, které svému tělu dáváme, významně ovlivňují naše zdraví. S jídelníčkem vám významně pomůže výživové poradenství. Nemusíte se bát, že by bylo hubnutí Praha a úprava stravovacích návyků nějak nepříjemné. Právě naopak.

Služby OnlinePraha jsou prospěšné pro každého, kdo v této oblasti není zběhlý a tápe, co, jak a kdy má vlastně jíst, aby to bylo dobře. Ze všech stran slyšíme něco jiného a zorientovat se je těžké. Každý člověk má jiné genetické predispozice a jiný metabolismus. Co je dobré pro jednoho, nemusí být dobré pro druhého. Navíc z dětství si neseme mnohé stravovací návyky, které nám neprospívají a třeba o nich ani nevíme. Pohled odborníka nám může otevřít oči. Výživové poradenství zodpoví na otázky, jak se dlouhodobě zdravě stravovat. Nutriční poradce vytvoří individuální jídelníček každému na míru, doporučí, kterým potravinám se vyhýbat a jak si zajistit všechny potřebné živiny.

Každé snadné a rychlé zhubnutí je nežádoucí, protože poškozuje metabolismus. Pak nastává nechvalně známý „jojo“ efekt. Co jsme rychle zhubli, zase rychle nabereme zpět, a někdy i něco navíc. Změna životního stylu musí být dlouhodobá a zdravá. Pro zdravou OnlinePraha nebudete muset hladovět nebo držet drastické diety. Nemusíte se bát „mučení“ a hladovek. Když dodáte tělu vše, co potřebuje, nebude strádat a kila půjdou dolů téměř samy.

Tiskové Zprávy