774 509 555 info@press-media.cz

Význam konference z pohledu účastníka: Jaký je její přínos?

Účastníte se zajímavých konferencí, nebo je pokládáte za zbytečně ztracený čas? Mnozí podnikatelé se akcím tohoto druhu vyhýbají a tvrdí, že není nic, co by se nemohli dozvědět na internetu – a to, aniž by museli cestovat. Což je do jisté míry pravda, protože na specializovaných portálech jsou většinou informace volně dostupné. Ale ani to nijak význam konferencí nesnižuje. Opustit komfortní zónu (tzn. prostředí vaší kanceláře) není snadné, ovšem čas od času se to vyplatí. Nasbíráte cenné zkušenosti, které vám přinesou spoustu užitku.

Odpočinkem za efektivnějším podnikáním

Návštěva dlouho očekávané konference v Praze je bezesporu příjemná záležitost. Byť jen na chvíli, vytrhne vás z pracovní rutiny a stereotypu. Takříkajíc si dobijete baterky a po návratu budete mít větší chuť do práce. Nasbíráte tolik potřebnou inspiraci a posunete své podnikání na další úroveň.

Pro workholiky je konference jednou z mála příležitostí, jak si zarelaxovat. Významné akce se většinou konají v luxusních hotelích, jako je například čtyřhvězdičkový hotel Praha Belvedere. A právě na takových místech si užijete nejen přednášky a workshopy, ale také masáže či jiné wellness služby.

Seznámíte se s úspěšnými lidmi

I vy jistě máte své idoly, kteří vás inspirují. Čtete o nich v ekonomických magazínech a obdivujete jejich práci. Na konferenci dostanete příležitost k osobnímu setkání. A to je teprve zážitek – třeba vám i zodpoví pár otázek, na které se jich chcete již delší dobu zeptat.

Nasbíráte nové kontakty

Přínos konference je značný i z hlediska sbírání nových kontaktů. Pravděpodobně se seznámíte s lidmi, se kterými si máte co říct, případně jim rovnou nabídnete své služby. Prostory pro konferenci jsou plné potenciálních zákazníků a byla by velká škoda, kdybyste toho nevyužili.

Tiskové Zprávy