774 509 555 info@press-media.cz

Chorvatsko levně a chytře

Plánujete letní dovolenou, která by odpovídala všem vašim požadavkům? Chcete odcestovat za sluníčkem a přemýšlíte nad tím, že pro vás bude nejvhodnější destinací Chorvatsko? Levně se dá pořídit vždy, což je dobré mít na paměti a to především tehdy, obrátíte-li se na naši cestovní agenturu, která se snaží svým klientům nabídnout vždy o krok lepší služby než konkurence. Odcestujte tak za mořem právě za využití našich skvělých služeb ještě dnes. Vybrat si můžete od hotelového apartmánu, objektů, ve kterých můžete dovolenou sdílet i se svým psím mazlíčkem, až po luxusní ubytování, které je určeno těm nejnáročnějším klientům.

Užívejte si dovolenou bez starostí

Na dovolenou jezdíme zejména proto, abychom si odpočinuli od každodenních povinností a mohli si pročistit hlavu ve sluncem zalitém letovisku, kde na nás čeká nespočet zážitků. Řešit na dovolené různé stěžejnosti, jakými mohou být například nevyhovující podmínky ubytování a jiné, se opravdu nikomu nechce. Tudíž se svěřte do našich rukou a uvidíte, že o vás bude královsky postaráno po celé trvání vaší dovolené. V případě jakýchkoliv problémů vám jsme směle vždy k dispozici a šetříme tak váš čas, který chcete strávit jak jinak než příjemným způsobem. Jedná se přece o dovolenou.

Přijatelné ceny na trhu

Pokud si srovnáte jednotlivé nabídky, za které se dá koupit dovolená v letovisku, jakým je Chorvatsko, levně ho pořídíte pouze u naší společnosti. Máme mnohaleté zkušenosti z oblasti pořádání zájezdů a vždy se tak umíme takříkajíc přizpůsobit individuálním požadavkům svých klientů. Nabízíme tak zájezdy za přijatelné ceny nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro firemní skupiny, které se rozhodnou v tomto krásném místě bohatém na faunu i floru pořádat například teambuilding či nabídneme něco i těm, kteří si zvolí luxusnější typ prožití dovolené. Zkrátka a jistě, máme pro každého něco.

Tiskové Zprávy