774 509 555 info@press-media.cz

Samolepky na auto osvěží váš vůz

Je váš automobil dalším členem rodiny? Pečlivě se staráte o jeho karoserii, vnitřek auta a samozřejmě i o jeho motorové srdce? V tom případě by vám jistě neměli ujít samolepky na auto, které vašemu autu dodají ten správný říz. Řeč je o velmi vkusných doplňcích, které vaše auto rozhodně neurazí. Vyzdobit si ho tak můžete například rychlými pruhy, které z vašeho vozu udělají doslova a do písmene závoďák či mu můžete dopřát špetku umění v podobě barevných či černobílých samolepek, které jsou osobité až hrůza. Tak máte vybráno?

Dlouhá životnost zaručena!

Chcete se svým autem brázdit silnice a dálnice všech koutů světa? To bude kromě skvělých zážitků znamenat také opotřebení samolepek, říkáte si? Ovšem opak je pravdou. Samolepky jsou odolné vůči jakýmkoliv nepříznivým podmínkám, které na ně v terénu čekají. Jsou tak vyrobeny z těch nekvalitnějších materiálů, které dodávají například firmy ORACAL, AVERY či 3M. Když k tomuto přidáme řezací plotr, na kterém samolepky na auto vyrábíme, vznikne z toho úžasná kombinace kvality a abnormálně dlouhé životnosti, která je tak samozřejmostí u všech našich samolepek. 4 až 5 let je zhruba rozmezí životnosti těchto skvostů, které se budou na vašem voze vyjímat. Nejen milovníci tuningu si tak přijdou na své.

Vyčnívejte z řady!

Je nadmíru jasné, že pokud těmito milými společník vyzdobíte svůj vůz, vdechnete mu doslova nový život. Obavy z toho, že budete na silnicích vypadat se svým vozem jako jeden z mnoha, rozhodně nejsou na místě. Naši zákazníci si doslova libují v tom, jak je jejich vůz po polepu originální. Díky tomu, že polep vozu zvládne s návodem, který je rovněž součástí balení, doslova každý, je nadmíru jasné, automobilů s těmito lichotivými aranžemi neustále na našich silnicích přibývá. Kromě jiného je pro naše zákazníky zajištěna i doprava do jakéhokoliv koutu České i Slovenské republiky. Můžete chtít ještě něco více?

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares