774 509 555 info@press-media.cz

Staré knihy nemusí být na odpis

Máte doma spoustu starých knih a přemýšlíte, co s nimi? Přečtené je už máte a nebudete je dále využívat? Stěhujete se, chcete renovovat svůj interiér nebo jednoduše potřebujete prostor? Pak přemýšlíte, že knihy vyhodíte… a to je však velká škoda! Knihy nemusíte vyhazovat, můžete je poslat dál, někomu, komu ještě udělají radost.

Ke starším knihám se můžete dostat v rámci pozůstalosti, vyklízení sklepů, knihoven či starých a nevyužívaných prostor. Vaši rodiče se chtějí zbavit knih, které už nevyužívají, popřípadě můžete sbírku knih zdědit. V takové situaci se můžete obrátit na antikvariáty, které jistě rády knihy vykoupí a prodají dál.

Prodejte je dál

Kniha jako taková udělá radost jistě spoustě lidem, kteří rádi čtou. V dnešní době e-booků stále ještě existují lidé, kteří mají rádi čtení knihy v pevném obalu. A přitom nemusí jít nutně o novou knihu. Právě naopak, někteří upřednostňují starší knihy. Takové mají svou historii, svůj příběh. Představte si, kolik lidí je tak asi četlo před vámi? Kde všude se kniha ocitla?

Máte-li doma knihy, kterých se chcete zbavit, pak je pro vás ideální volbou výkup knih. Vy díky němu nebudete muset vyhazovat knihy, ty dále poslouží a navíc, za výkup můžete získat nějakou tu korunu. Antikvariáty běžně zajišťují vykupování knížek ze všech různých oborů a žánrů. Najde se zde určitě prostor pro ty vaše.

Knihy ze všech odvětví

Výkup knih se zaměřuje na různé žánry například na umění, historii, odbornou literaturu. Antikvariát dále vykupuje dětskou literaturu, romány, sci-fi a další kousky. Máte-li větší množství knih nebo rovnou celé sbírky, pak můžete sepsat seznam, poslat jej na e-mail. Antikvariát Ježek vám je zdarma ocení, vyplatí v hotovosti a na své náklady si knihy odveze. A vy tak budete mít po problémech.

Výkup knih probíhá v rámci celé České republiky a kromě knih je možno vykoupit také staré průkazy, fotografie, doklady, dokumenty, staré noviny, časopisy a další sběratelské kousky.

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares