774 509 555 info@press-media.cz

Výroba her pro vaše marketingové účely

Chcete svou firmu či značku propagovat netradičně? S tím vám účinně pomůže výroba her na míru, které mohou fungovat na různých operačních systémech, v mobilních zařízeních či dokonce na sociálních sítích. Stačí si jen sehnat specialistu, který se na tuto oblast zaměřuje. Jedním z nich je i animátorské studio Pavla Platila, kde se za všech okolností dočkáte nejvyšší kvality.

Jak výroba her může pomoci vašemu byznysu

Samozřejmě záleží na konkrétním podnikatelském oboru. Co se však týká marketingu a propagace, tak hry zde mají velké uplatnění, a pokud si necháte nějakou vyrobit, určitě nesáhnete vedle. Hry se v posledních letech hojně využívají jako nástroj pro získání nových zákazníků, které v nich můžete oslovit nejen dobře cílenou reklamou. Kromě her pro PC a mobilní telefony nesmíme zapomenout ani na hry pro sociální sítě, kde se dnes odehrává velká část marketingové komunikace.

Většině firem je jasné, že si hru nedokážou vyvinout sami. Výroba her je komplexní činností, která přináší mnohá úskalí a při neznalosti prostředí je téměř nemožné vyrobit kvalitní hru. Než si najmout tým profesionálů, kteří vám hru vyrobí, je určitě lepší vsadit na osvědčené odborníky s vlastním zázemím a s bohatými zkušenostmi v oblasti vývoje her, animací nebo 3D modelování. Ve studiu Pavla Platila pro vás vyvinou libovolnou hru, kterou plně přizpůsobí vašim konkrétním požadavkům. Doporučí vám vhodné řešení a samozřejmě i pomohou s jeho návrhem.

Nechte si vyrobit hru u profesionálů

Ve studiu Pavla Platila se mimo jiné zaměřují také na výrobu televizních spotů, reklam, upoutávek a trailerů či na technologické simulace. Zkušenosti mají též s produktovým designem a vizualizací, s tvorbou 3D modelů, animovaných log nebo s vizualizací staveb a interiérů. Jejich zkušenosti tak sahají mnohem dále, než je vývoj a výroba her pro různé platformy. K celému oboru přistupují komplexně, a pakliže máte zájem o jejich profesionální služby nebo chcete-li předem zodpovědět nějaké dotazy, určitě je bez váhání kontaktujte.

Tiskové Zprávy