774 509 555 info@press-media.cz

Osoušeče rukou zajistí perfektně suché dlaně a prsty

Uvažujete nad pořízením osoušeče rukou? Poradíme vám, jak si vybrat takový, který splní vaše individuální požadavky. V obchodě ventilatory-shop.cz máte na výběr z celé řady modelů, které se hodí nejen do komerčních prostor. Protože osoušeč funguje spolehlivě, je tichý, bezpečný a úsporný, tak ho můžeme doporučit i do českých domácností.

Osoušeče rukou s kvalitní úpravou antivandal

Máte strach, aby vám v restauraci, v obchodním centru nebo na veřejné toaletě osoušeč někdo nepoškodil? V takovém případě je ideální úprava antivandal, která spolehlivě brání poškození a rozebrání. Tyto osoušeče rukou pořídíte i za velmi přijatelnou cenu. Nemusíte si tedy připravovat na investici ve výši několik desítek tisíc, protože zařízení je poměrně cenově dostupné.

Lepší než manuální ovládání osoušeče je infrasnímač, který detekuje, když pod něj někdo přiloží ruce. Osoušeč se pak zapne na pár sekund a mokré ruce horkým vzduchem ofouká. K dispozici je pak malé i velké provedení.

Samotné osoušeče se od sebe vzájemně liší ještě designem, který může být plastový nebo kovový. Při výběru hraje největší roli vzduchový výkon a rychlost instalace. Osoušeče také nevyžadují žádnou údržbu – například v porovnání s látkovými ručníky nebo s papírovými utěrkami vás tak jejich provoz bude stát mnohem méně času a v konečném důsledku i méně peněz. Nehledě na to, že osoušeč je mnohem hygieničtější.

Nakupujte v internetovém obchodě ventilatory-shop.cz

Webové stránky ventilatory-shop.cz si pro všechny zájemce připravili širokou nabídku kvalitních osoušečů rukou, u kterých máte záruku spolehlivého provozu, elegantního provedení a dobré ceny. Většinu produktů zde mají skladem a jsou tak schopni objednávku v rychlém termínu expedovat na vaši adresu.

Kromě osoušečů zde pořídíte také ventilátory, odvlhčovače, čističky vzduchu nebo třeba přenosná topidla, která teď během zimních měsíců přijdou náramně vhod.

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares

Napsat komentář