774 509 555 info@press-media.cz

Směnárna Praha 1 Auraaktiv nabízí ty nejlepší služby

Chcete se vyhnout manipulačním poplatkům za směnu peněz? Očekáváte nejlepší kurz na euro nebo na dolar? Rádi byste využili zahraniční měnu jako investici přebytečných finančních prostředků nebo se chystáte na cestu do zahraničí? Směnárna Praha 1 Auraaktiv nabízí prvotřídní služby všem svým zákazníkům. Patří mezi ně jak Češi, tak i zahraniční turisté.

Jak funguje směnárna Praha 1 Auraaktiv

Tato směnárna disponuje dvěma kamennými pobočkami v centru hlavního města, kde je samozřejmě na očích a je proto častým cílem lidí žijících nebo pracujících v Praze i zahraničních turistů. Naleznete ji na adrese Politických vězňů a pak ještě v ulici Široká. Obě tyto ulice se nacházejí na Praze 1, takže směnárna je dostupná opravdu úplně každému. Protože provozuje webové stránky, tak osloví nejen náhodné kolemjdoucí, ale uspokojuje požadavky i další náročné klientely.

Směnárna Praha 1 Auraaktiv má opravdu pestrý kurzovní lístek, na kterém naleznete měny ze všech koutů světa. I při své zahraniční cestě se tedy nemusíte spoléhat na výběry z bankomatů v zahraničí, za které si banky často účtují až extrémní poplatky. Stejně tak nemusíte využívat jiné pochybné směnárny v cizí zemi, kde si nemůžete být jisti, jestli vám vaši měnu smění za férových podmínek.

Využijte výhodnou směnárnu

V pražské směnárně Auraaktiv vám nabídnou nejen nejlepší kurz eura a dolaru, ale i zajímavé podmínky při směně dalších netradičních měn. Pokud navíc směníte částku vyšší než 25000 Kč, tak dostanete VIP nabídku, a to na prodej i nákup. Směnárna Auraaaktiv má v Praze mnohaletou tradici a disponuje dostatečně kvalifikovaným personálem, který ochotně vyjde vstříc vašim přáním a možnostem. Pro více informací o kurzovém lístku a dalších VIP nabídkách navštivte webové stránky www.auraaktiv.cz.

Tiskové Zprávy