774 509 555 info@press-media.cz

Infrasauny se hodí do bytů, rodinných domů i wellness center

Infrasauna představuje moderní a praktické řešení pro relaxaci, které můžete zvolit i do své domácnosti. Už vás nebaví navštěvovat wellness centrum? Nebo nemáte žádné ve svém okolí? Pořízení infrasauny je dnes velmi dostupné, protože kvalitní saunu seženete již s cenou kolem 16 000 Kč. Podívejte se, z jakých saun dnes můžete vybírat a jaké jsou hlavní přednosti saunování.

Proč mají infrasauny tak blahodárné účinky?

Jedná se o sauny, které pracuje s infračerveným zářením. Díky němu vaše tělo při nižší teplotě vydá dvojnásobné až trojnásobné množství potu. To znamená, že stačí takovou saunu vyhřát na teplotu do 60 stupňů Celsia a bude pracovat stejně efektivně jako finská sauna. Nižší teplota zároveň představuje nižší riziko pro lidi se srdečními onemocněními.

Jaké jsou další pozitivní účiny infrasauny? Za zmínku stojí například uvolnění celého pohybového aparátu, dále posilování imunitu nebo léčba ekzému či lupénky. V infrasauně se váš organismus detoxikuje a zároveň se podpoří krevní oběh. Saunování je navíc velmi pohodlné, protože v sauně můžete strávit až 40 minut. Poté se ochladíte vlažnou vodou ve sprše. Na rozdíl od finské sauny se z účinků infrasauny můžete těšit i několikrát týdně.

Vyberte si svou saunu přes internet

V obchodě hanscraft.com si pro vás připravili bohatou nabídku saun. Nabízejí jak infrakabiny, tak i tradiční finské sauny nebo třeba estonské venkovní sauny. Na výběr zde máte z několika modelů v různých provedeních, takže si můžete vybrat design, který nejvíce odpovídá vašim specifickým požadavkům. Nezapomeňte, že na saunu stačí mít doma opravdu malé množství místa, takže ji bezproblémově umístíte do své koupelny nebo třeba do ložnice.

Menší a levnější jsou obvykle sauny pro jednu až dvě osoby. I ty mají interiér a exteriér vyrobený z kvalitního dřeva. Ve výbavě jim nechybí kvalitní keramické zářiče nebo digitální ovládací panel.

Tiskové Zprávy