774 509 555 info@press-media.cz

Vyhlídkové lety nad různými městy

Internetový portál pilotemnazkousku.cz vám zprostředkuje neuvěřitelný zážitek, budete moci prožít vyhlídkový let nad krásnou českou krajinou a nejen zde.  Vyhlídkové lety mohou být výborným dárkem pro někoho z vašich blízkých, stačí si jen objednat dárkový poukaz. Povězme si o těchto vyhlídkových letech více.

V čem můžete letět?

Tak nejprve nebude od věci říct, v čem vlastně můžete takové vyhlídkové lety zažít. Jedná se o vyhlídkové lety letadlem, ale také vyhlídkové lety vrtulníkem. Posadíte se do menšího či většího letadla nebo helikoptéry a dokonce budete moci vyzkoušet, jaké to je, být pilotem a řídit.

Vychutnejte si město z výšky

Zvolte si vyhlídkový let nad Prahou, či Brnem, ale také nad mnoha dalšími městy. Pokud jste například z Ostravy, čeká na vás vyhlídkový let Ostrava, dále pak vyhlídkové lety Plzeň, vyhlídkové lety Mladá Boleslav, Příbram a mnoho dalších. A nebudete se muset omezit pouze na české končiny, rovněž se můžete proletět nad zahraničními lokalitami. Kdo by nechtěl poznat oblíbené turistické destinace a místa, kam jezdíme na dovolenou ze vzduchu? Vydejte se letadlem do Chorvatska nebo jinam a vaše sny budou splněny.

Každý den, celý rok

S portálem pilotemnazkousku.cz takto můžete létat každý den a po celý rok. Piloti vás například vezmou na Sněžku nebo na jiná zajímavá místečka, která stojí za vidění. Ať už si zvolíte vyhlídkové lety Vrchlabí, vyhlídkové lety České Budějovice nebo jiné, klidně to může být i v zimě. Vyhlídkové lety letadlem či vrtulníkem jsou zážitkem, na který jen tak nezapomenete.

Dárkové poukazy

Použijte dárkový poukaz na vyhlídkový let, což je dárek vskutku originální. Můžete ho darovat rodinnému příslušníkovi, či kamarádovi, stejně tak se ale může jednat o firemní poukaz pro zaměstnance, jako odměna za jejich dobře odváděnou práci.

Tiskové Zprávy