774 509 555 info@press-media.cz

Venkovní vířivka si najde své uplatnění v domácím prostředí i ve wellness centru

Dovedete si představit zasněžené kopce, hvězdnatou oblohu a vy si se svojí partnerkou relaxujete pod širým nebem ponoření v bublající vodě. Navíc jste příjemně unaveni po celodenním lyžování nebo jiných zimních radovánkách a v hotelu či horské chatě, kde jste ubytováni, je k dispozici venkovní vířivka. Určitě se vyplatí při vyhledávání nadcházející zimní dovolené na horách soustředit se na střediska nabízející relax spojený s plaváním v bazénu, masážemi i odpočinkovým povalováním v hot tub.

Koupání ve vířivce má pozitivní účinky na tělo i duši

Považte, dáte si se ženou svých snů sklenku šampaňského, zní příjemná hudba, vy se rozvalujete v bublající vodě ve venkovní vířivé vaně. Kolem vás je ticho, jen vítr si pohrává s větvemi obalenými čepicemi čerstvě napadaného sněhu… Taková romantika není v současné době nic neobvyklého. Vždyť už mnohé horské hotely i chaty v nížině disponují odpočinkovými a zábavními prvky, které zabaví lenošivé turisty, zamilované páry i rozdováděné partičky.

Venkovní vířivka si najde své uplatnění i na zahradě rodinného domky, ba i progresivní firmy, jejíž šéfové myslí na všeobecné blaho svých zaměstnanců. Díky variabilitě prodávaných venkovních vířivých van si můžou menší hot tub koupit rodinky s dětmi nebo osamělí jedinci, rozměrnější modely vířivek se zase více hodí do relaxačních zón hotelů, wellness center i sportovních klubů. Vždyť v rámci regenerace je pobyt v hydromasážní vaně doporučován amatérským i profesionálním sportovcům, jejichž zmožená těla a svalstvo si v rámci rychlého návratu do aktivní formy zaslouží masáže ve vodním sloupci. Masáže si rádi dopřávají i senioři, a tak se doporučuje pořízení vířivky i do pečovatelských domů a lázeňských center.

Tiskové Zprávy