774 509 555 info@press-media.cz

RC drony seženete levně i s náhradními díly

Nadšenci do technických vymožeností určitě zajásali, když se RC drony dostaly na cenově dostupnou hladinu, jež umožňuje pořízení dronů i úplným začátečníkům. Těm se může stát, že se jejich model poničí neopatrným ovládáním. Nabídka specializované prodejny je proto určena i naprostým laikům, kteří si koupí nejlevnější dron s náhradními díly nejčastěji porouchaných částí. Ovšem i adrenalinoví nadšenci si jistě vyberou svého „miláčka“, s nímž si budou moci zkoušet akrobatické kousky, dosahovat rychlosti 90 km/hod. a ještě si vše zaznamenávat na kameru.

Levné RC drony pro laiky i složitější modely pro pokročilé nadšence

Mezi RC drony je velmi oblíbený mikro dron Blade Inductrix FPV. Má nainstalovanou kameru s vysílačem, výkonné motory a větší 200mAh baterii. Stabilní let zajišťuje integrovaná technologie SAFE. Díky speciálním prstencům rotoru je zabráněno poškození a LED osvětlení umožňuje výtečnou orientaci při letu. K tomuto dronu je možné si přikoupit náhradní součástky – vrtule, imbusové šrouby, záložní kostry – nebo některou z volitelných náhlavních souprav brýlí.

Pro pokročilé nadšence i zdatné začátečníky existuje typ dronu Yuneec Breeze se 4K kamerou. RC dron lze ovládat s pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Volbou jednoho z automatických režimů letu – pilot, selfie, orbit mode, journey, follow me a IPS – a záznamem ve vysokém rozlišení získají piloti neuvěřitelné záběry. RC dron Breeze je vybaven optickými senzory výšky napomáhajícími udržet přesnou pozici v interiéru i exteriéru. Díky tomu Breeze neulétne nikdy z daného místa. Funkce automatického přistání a návratu na místo vzletu dávají pilotům i dronu jistotu bezpečného návratu domů. Využijte jedinečné slevové nabídky a vyberte si přesně typ, jenž vám bude vyhovovat.

Tiskové Zprávy