774 509 555 info@press-media.cz

Elektrické přímotopy zajistí pohodu od podzimu až do jara

S příchodem podzimních měsíců začíná mnoho lidí opět řešit vytápění svého rodinného domu, bytu, své chaty či chalupy. Skvělé řešení, které nevyžaduje žádné stavební úpravy a které nekompromisně doplní vaši otopnou soustavu, představují elektrické přímotopy. Jejich velkou předností je příznivá pořizovací cena a rychlost ohřevu vzduchu.

Kam se hodí elektrické přímotopy?

Je jasné, že elektrický přímotop nevyužijete jako hlavní zdroj pro vytápění rodinného domu. Jeho výkon by byl v takovém případě určitě nedostačující a elektrické topení by se vám samozřejmě i hodně prodražilo. Pokud ale přijde řeč na chatu či chalupu bez pořádného vytápění, tak kvalitní elektrický přímotop dokáže doma navodit útulnou atmosféru a tepelnou pohodu. Elektrické přímotopy jsou proto vhodné jako hlavní zdroj tepla pouze v menších místnostech. Zároveň však kdekoliv poslouží jako účinný doplněk.

Víte, jak elektrické přímotopy fungují a jak s přímotopem pracovat co nejefektivněji? Přímotop se označuje také jako elektrický konvektor. Může být volně stojící nebo instalovaný na zdi. Volně stojící řešení je však mnohem oblíbenější a rozšířenější, protože přímotop nemusíte nechávat stát na jednom místě, ale pohodlně ho přenesete do jiné místnosti.

Jeho používání je velmi jednoduché – přístroj pouze zapojíte do zásuvky a nastavíte si požadovanou teplotu, případně požadovaný stupeň. Každé topidlo je v tomto ohledu individuální.

S přímotopem hravě přežijete i drsnou zimu

Obzvlášť za chladných zimních dnů a večerů oceníte, že máte možnost si doma trochu přitopit a ohřát vzduch na příjemných 25 °C. Přímotop sice netopí zadarmo, často je však lepším a rychlejším řešením než jiné alternativy. Obvykle je vybavený vlastním ventilátorem, který z daného místa ohřátý vzduch šíří po místnosti.

Kvalitní přímotopy pořídíte v obchodě ventilator-shop.cz, který disponuje i nabídkou ventilátorů či mobilních klimatizací. I ty mohou fungovat celoročně a kromě chlazení vzduchu ho také ohřívat.

Tiskové Zprávy