774 509 555 info@press-media.cz

Studentské půjčky na účet

Pro malou nebankovní půjčku není potřeba chodit nikam daleko. Půjčit si lze až 10000 Kč z pohodlí domova. Podmínkou pro získání malé půjčky je mít pravidelný příjem a trvalý pobyt na území ČR. Půjčka je určena žadatelům starším 18 let. Studentské půjčky na účet lze sjednat online i formou sms žádosti.

půjčky

Studentské půjčky na účet ihned

Pro studentské půjčky na účet platí stejné podmínky jako u půjček pro ženy na mateřské či pro důchodce. Půjčit si lze libovolnou částku do 10000 Kč. Některé společnosti nabízí studentům jen částky do 5000 Kč. Získat půjčku může student s příjmem z brigády či zaměstnání.

K vyřízení studentské půjčky na účet je potřeba mít platný doklad totožnosti a vlastní účet v české bance. V případě, že jste vyzváni k ověření majitele účtu, je potřeba odeslat verifikační platbu ve výši 1 Kč. Půjčky jsou určeny pro osoby starší 18 let. Vyplácení půjčky probíhá ihned po schválení žádosti o půjčku.

Srovnat nebankovní půjčky se vyplácí

Vybíráte-li si vhodnou malou nebankovní půjčku, pak je zcela na místě jejich srovnání. Můžete díky tomu ušetřit tisíce korun na poplatcích. Srovnat nebankovní půjčky se vyplácí. Za pár vteřin vidíte, která půjčka je pro vás nejvýhodnější co se týče výše úrokových sazeb, rychlosti vyplacení nebo potřebného počtu dokumentů, které jsou k vyřízení půjčky potřeba. Srovnat nebankovní půjčky zvládnete za pár vteřin. Půjčit si můžete libovolnou částku a srovnání vám ukáže, která půjčka je nejvýhodnější a nebo naopak nejméně výhodná. Ničím nejste vázáni, sami se rozhodněte, zda si půjčku rovnou sjednáte nebo si o ni požádejte jindy. Půjčka krátkodobého charakteru má vyšší sazbu RPSN, splatnost 30 dnů s možností prodloužení. Je vhodné si zvolit takovou výši půjčky do 10000 Kč, kterou jsme schopni splatit.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

Tiskové Zprávy