774 509 555 info@press-media.cz

Ubytování pro školy v přírodě nabízí jen málo hotelů. Který si vybrat?

Počasí se v posledních dnech umoudřilo, což je neklamným znamením blížícího se jarního období. K jaru ovšem patří nejenom kvetoucí květiny a probouzení přírody, ale také školy v přírodě. Ubytování je pochopitelně nutné zajistit předem, protože se určitě s dětmi nechcete ubytovat v hotelu nevalné kvality. Ubytování pro školy v přírodě v Krkonoších nabízí například hotel TOP.

Kde se hotel nachází?

Ubytování pro školy v přírodě by se mělo nacházet v krásné přírodě, protože cílem dětí je odpočinout si od stresu ve městě. Škola v přírodě je totiž pro děti obrovským zážitkem. Mnohdy prožijí spoustu dobrodružství, na která budou ještě za mnoho let rády vzpomínat. Útulný hotel se nachází v krásné horské přírodě v blízkosti lesa a sjezdovek. Právě díky blízkosti cyklistických nebo běžecký tras se v hotelu může ubytovat i školka v přírodě.

Kde budou děti ubytovány?

V zimních měsících se hotel TOP specializuje na lyžařský výcvik, ovšem v jarních měsících je ubytování pro školy přizpůsobeno spíše turistickým pobytům. Děti budou ubytovány ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích, které jsou zařízeny moderním nábytkem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou a toaletou, takže děti nemusí v pyžamech a ručnících pobíhat po celém hotelu. Díky koberci na podlaze se navíc nemusíte obávat, že by děti nastydly.

Proč vyrazit právě do Krkonoš?

Ubytování pro školu i ubytování pro školku vybírejte hlavně podle dostupnosti a okolní přírody hotelu. Hotel u sjezdovky by měl být plně připraven uspokojit všechny potřeby účastníků pobytu, a to za každého počasí. V případě hezkého počasí vyrazte na procházku po hřebenech a při dešti se můžete uchýlit do společenské místnosti. Výhodou je určitě i parkoviště přímo před hotelem, takže s dětmi nebudete táhnout zavazadla do prudkého kopce. Tím pádem je v hotelu možné pořádat jak letní tábor, tak adaptační pobyty.

Adaptační kurzy a obecně pobyty pro školy jsou pro hotel TOP velmi důležité. I proto je celá budova účelně zařízena pro děti a mladistvé, aby se zde cítili jako doma a zároveň aby všichni poznali trochu dobrodružství. 

Tiskové Zprávy