774 509 555 info@press-media.cz

Čím potěšit svého milovaného rybáře?

Máte doma rybáře, jehož narozeniny se kvapem blíží nebo ho chcete potěšit jen tak? Pokud jste už ale v minulosti věnovali hodně dárků z rybářské sekce, možná už nemáte žádný nápad. Podívejte se na naše tipy dárků pro rybáře. Možná, že vás některé budou inspirovat!

Tip: Nejdříve se ujistěte, že váš milovník rybolovu má dostatek kvalitního základního vybavení. Nemluvil před vámi o tom, že by se mu hodil nový rybářský prut nebo podběrák?

Pohodlí u vody

Pokud ne, zaměřte se na jeho pohodlí u vody. Přeci jen rybáři u řeky nebo rybníka tráví hodiny. S pohodlnou rybářskou židlí neuděláte krok vedle. Přijít vhod by mohl také stan pro rybáře.

Oblečení

Rybáři jistě nepohrdnou ani oblečením. S blížícím se večerem nebo naopak brzy z rána potěší zateplená vesta. Mezi další kousky, které nesmí chybět v šatníku rybáře patří brodící kalhoty, holínky nebo maskáčová kšiltovka.

Opravdu originálním dárkem jsou také trička pro rybáře. V poslední době se velké oblibě těší také vlastní potisk triček. Nemusíte se tak držet nabídky obchodů. Vaší kreativitě se meze nekladou.

Souprava nožů pro rybáře

Každý správný muž má v kapse nůž- a u rybářů to platí dvojnásob! Nože patří do základního rybářského vybavení. Nikdy nevíte, kdy se bude hodit, proto taková kvalitní rybářská souprava nožů jistě také patří k vhodným dárkům.

Pro krácení volných chvil

Rybaření je také o určité dávce trpělivosti, někdy holt neberou. Pro krácení čekání je dobré mít po ruce něco, co zabaví. Zkuste navštívit knihkupectví a podívat se po knížkách vhodných pro rybáře.

Pokud čtení nepatří k oblíbeným činnostem vašeho rybáře, možná bude tou pravou volbou přenosné rádio na baterky.

Dovolená u moře

Při volbě takového dárku budete muset sáhnout trochu hlouběji do kapsy. Rybaření na moři je však nezapomenutelným zážitkem. Často se rybáři vydávají na sever do zemí jako je Norsko nebo Dánsko.

Není ale od věci vydat se za rybařením do Chorvatska. Vy si tak užijete příjemnou dovolenou a váš drahý nepochybně taky.

Hlavně, až mu budete gratulovat, nezapomeňte ke své gratulaci přidat také přání, ať berou.

Tiskové Zprávy