774 509 555 info@press-media.cz

U zabouchnutých dveří si nehrajte na hrdiny, říká zámečnická pohotovost

Otevírání dveří patří do rukou odborníkům

Chvilka nepozornosti nebo zapomnětlivost a průšvih je tu. Řeč je o zabouchnutých dveřích, které nepotěší nikoho. Je to stresová situace a někteří lidé začínají panikařit. Chtějí se dostat do bytu svépomocí, což ale není dobrý nápad. Na otevírání dveří zavolejte raději profesionálního zámečníka, který má potřebné vybavení a do bytu vás dostane za pár minut 

Zámečnická pohotovost Praha pomůže do hodiny 

Pokud se pustíte do zdolávání dveří sami, tak hrozí, že si nenávratně poškodíte zámek a oprava se tak značně prodraží. Nutno dodat, že amatérský pokus o otevření bytu končí v drtivé většině neúspěchem a kromě peněženky utrpí i vaše nervy. 

Bojíte se, že na otevření dveří budete čekat půl dne, než se objeví odborník? To se vám se zámečnická pohotovost Praha stát nemůže. Zámečníci dorazí už do jedné hodiny od vašeho telefonátu a postarají se o to, abyste se dostali dovnitř svého bytu. Firma Miroslav Štíbr – Zámečnická pohotovost je na našem trhu přes 16 let. Pracují pro vás non-stop. 7 dní v týdnu a 24 hodin denně, tudíž je neváhejte volat v jakoukoliv denní či noční hodinu. 

Co zvládne zámečnická pohotovost? 

Zámečníka Praha si můžete samozřejmě zavolat i v případě, že potřebujete pomoci se zamknutými dveřmi, od kterých jste ztratili klíče. Dále zámečnická pohotovost pomáhá i se zabouchnutými dveřmi vašeho vozu. Zkušení zámečníci mají to nejlepší vybavení a otevřou jakýkoliv typ zámků a dveří. 

V případě drhnutí zámku u auta zámečníci upozorňují, že je vhodné provést opravu co nejdříve. Není dobré opravu odkládat, protože hrozí, že se v ten nejméně vhodný moment zámek zasekne definitivně a vy se nedostanete do vozu či z něj. Takovému nepříjemnému scénáři je vhodné se vyhnout prevencí a opět tento problém svěřit do rukou odborníků. 

Tiskové Zprávy