774 509 555 info@press-media.cz

Dezinfekce virů i úklid po mrtvém: Tohle zvládne deratizační firma!

Deratizační firma se nemusí zabývat jenom likvidací přemnožených potkanů nebo švábů. Pražská firma Deratizace Praha – KF Trans nabízí svým klientům komplexní služby, mezi které patří i dezinfekce objektů i domácností, což se v dnešní době opravdu hodí. 

Dezinfekce bojujete proti virům i bakteriím 

Zvláště v těchto dnech se slovo dezinfekce skloňuje ve všech možných pádech. Čisté prostory znamenají zdravé podmínky pro život i práci. To vědí ve firmě Deratizace Praha – KF Trans, kde nabízejí dezinfekci v rámci služeb. Odborník k vám přijede vybaven speciální dezinfekční látkou, která bojuje proti bakteriím, plísním, houbám i virům. U virů to funguje tak, že dezinfekční látka rozloží jeho buněčnou stěnu a dojde k jeho bezpečné likvidaci. 

Úklid po mrtvém 

Práce, kterou si nechceme ani představovat, natož ji vykonávat. Když se totiž v bytě rozkládá mrtvola už delší dobu, obklopí ji velké množství hmyzu. Navíc se mrtvolný pach nasákne do nábytku i koberců. Taková situace potřebuje zásah odborníka s potřebným vybavením, který je trénován na zvládnutí takových podmínek psychicky i fyzicky. 

Deratizace zlikviduje škůdce. 

Trápí vás přemnožení škůdci? Opět je čas se obrátit na deratizace Praha. Ti pomohou s hubením myší, potkanů a jiných tvorů. Odborník z Deratizace Praha – KF Trans provede na místě buď likvidaci, nebo zajistí potlačení výskytu těchto zvířat. Deratizace se může vykonávat v rodinných, činžovních i panelových domech. Funguje i v garážích, sklepích či větších prostorách vaší firmy. 

S čím pomůže dezinsekce? 

Dezinsekce se zabývá hubením lezoucího a létajícího hmyzu. Zvláště takového, který ohrožuje vaše zdraví, potraviny, oblečení, nebo na člověku přímo parazituje. Mezi klasické příklady patří hubení štěnic, švábů, likvidaci blech, červotočů a molů.

Deratizace Praha – KF Trans patří ke špičce na našem trhu a těmto činnostem se věnuje již 15 let. Neváhejte je proto oslovit s jakýmkoliv problémem týkajícím se dezinfekce, deratizace či dezinsekce. Rádi s vámi situaci zkonzultují a nabídnou řešení na míru. 

Tiskové Zprávy