774 509 555 info@press-media.cz

Permanentní make-up dokáže ženám vyřešit mnoho starostí

K permanentnímu make-upu se v dnešní době uchyluje mnoho žen. Usnadňuje jim fungování během celého dne, podtrhuje přirozenou krásu a zvedá sebevědomí. Kosmetička v rámci permanentního make-upu vždy vychází vstříc přáním a potřebám klientky. Jak tato kúra funguje a kdo ji využívá? 

Beauty ART – kosmeticky salon Praha 1 zákaznici poradí 

Cílem permanentního make-upu je podtrhnout přirozené rysy ženy a zvýraznit tvář. Před samotnou procedurou vždy probíhá konzultace, během které kosmetička z Beauty ART – kosmetický salon Praha 1 vyslechne vaše přání. Poté na základě vaši přirozené barvy vlasů, pleti i očí vybere ten nejlepší odstín pigmentu. Permanentní make-up se aplikuje pomocí mikro-jehliček do pokožky. Ještě předtím se nanese na ošetřovaná místa anestetický gel, takže se nemusíte obávat, že by byl zákrok bolestivý. 

Takový make-up vydrží 3-5 let podle typu kůže dané klientky. Upravuje se obočí, které díky této úpravě získá symetrický tvar. Chybějící obočí je možné kompletně vykreslit vláskovou metodou. Rty se mohou touto metodou konturovat, stínovat a výplní se docílí vylepšení tvaru. Permanentní make-up na víčka dokáže zvýraznit oči. 

Kdo využívá permanentní make-up? 

Tento typ make-upu se hodí pro ženy, které nemají čas nebo chuť trávit každý den před zrcadlem. Chtějí být upravené celý den, což jim dodává sebejistotu a sebevědomí. Dále permanentní make-up ocení milovnice sportu, bazénu a sauny, protože se zbaví dlouhavého odličování a následného líčení. 

Dále se hodí pro ženy s jizvičkami, které klasický make-up zakrýt nedokáže. Velkým přítelem je i pro ženy se zrakovou vadou, pro které je denní líčení nemožné. 

Beauty ART – manikúra Praha pomůže i nehtům 

Potřebujete oživit své nehty? Nechce to na odbornících z Beauty ART – manikúra Praha. Ať už jde o úpravu nehtů přirozených či umělých, dokážou vám poradit s tou správnou péči. Kromě klasické manikúry nabízejí i modeláž nehtů. Vyjdou vám zde vstříc, pokud dáváte přednost jemné francouzské manikúře nebo chce vyzkoušet japonskou manikúru P-Shine působící proti lámání. Jessica Systém zase nabízí přirozený lesk. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv metodu, tak v Beauty ART bude mít garanci té nejkvalitnější kosmetiky.

Tiskové Zprávy