774 509 555 info@press-media.cz

Taky ve firmě neradi utrácíte zbytečně? Máme řešení

Žádný podnikatel nemá rád, když mu peníze plynou doslova mezi prsty. Podnikatelé by raději investovali do něčeho jiného, nechtějí utrácet zbytečně. Nejvíce se utrácí tehdy, kdy se stane pracovní úraz, který lídři firem neumí hbitě vyřešit. Také se zbytečně platí v případě, že přijde neohlášená kontrola ze státní správy, která odhalí, že ve firmě není vyřešené BOZP a PO. Pokud patříte k podnikatelům, kteří nemají ani zdání o tom, co je to BOZP a PO, uděláte nejlépe, když využijete služeb firmy Extéria.

Je až neuvěřitelné, že se v České republice nachází až čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to BOZP a PO. Právě tito podnikatelé si takzvaně hrají s ohněm a nepodnikají bezpečně. Nepřidávejte se k nim, podnikejte bezpečně a neutrácejte více, než musíte.

Stačí, když si na vyřešení oblastí BOZP a PO najmete firmu, která se na oblasti zaměřuje. Tou firmou je firma Extéria, která v současné době nabízí výhodný roční balíček Klídek. Nestrachujte se o bezpečnost práce a požární ochranu celý rok!

Seznamte se s balíčkem Klídek

Klídek BOZP a PO je roční balíček služeb firmy Extéria, která už dlouhá léta působí v oblasti BOZP a PO. V současné době se pyšní tisícovkami spokojených klientů, které nemůže neohlášená kontrola z OIP překvapit. Buďte také připraveni a podnikejte bezpečně s balíčkem, který obsahuje všechny pravidelné činnosti, které jsou potřeba k tomu, abyste splnili své zákonné povinnosti v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Balíček služeb nazvaný Klídek vám šetří čas, peníze a také nervy, které máte jenom jedny. Objednejte si balíček online na webu www.bezpecnepodnikani.cz a buďte na každou kontrolu připraveni.

Co zahrnuje roční balíček služeb?

Jak již bylo zmíněno, balíček služeb obsahuje všechny činnosti, které jsou potřebné k tomu, abyste splnili své zákonné povinnosti v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Zahrnuje například pravidelná školení, řešení případných pracovních úrazů a také ochranu při rizicích v požární ochraně.

Tiskové Zprávy