774 509 555 info@press-media.cz

Pozor na autoservis v Dobřejovicích – Herink – All Cars Point

Upozorňujeme na neplatiče a dlužníky – autoservis All Cars Point. Zjistili jsme, že autoservis v Praze Čestlicích All Cars Point s.r.o. vedený Kateřinou Slánskou a Štefanem Rychtářem si objednali služby, za které neuhradili faktury.  Z Čestlic, přestěhovali před pár měsíci autoservis do Dobřejovic – K Herinku 370. Dejte si pozor na tento nově otevřený autoservis All Cars Point v Herinku – Dobřejovice.

Neplatící autoservis All Cars Point – Herink v Dobřejovicích

Zjistili jsme, že marketingová firma iMagency s.r.o. uzavřela spolupráci s autoservisem All Cars Point s.r.o. a za odvedenou práci nedostala zaplaceno.

Marketingová agentura iMagency s.r.o. měla vytvořit zcela nové webové stránky firmě All Cars Point s.r.o., která se zaměřuje na autoservis, pneuservis a ruční mytí aut. Po vytvoření webových stránek měla marketingová firma iMagency s.r.o. vytvořit vhodnou online marketingovou strategii, která by pomohla v online mediích zviditelnit autoservis a pneuservis All Cars Point.

Neuhrazené faktury za odvedenou práci – neplatiči All Cars Point

Po úspěšném vytvoření webových stránek se firma po odsouhlasení spustila do tvorby a publikace PR článků v online médiích. Vše si vzájemně odsouhlasila s Kateřinou Slánskou a Štefanem Rychtářem, kteří vystupovali za tento autoservis All Cars Point s.r.o.. Marketingová firma iMagency odvedla veškerou práci, vše zdokladovala a vše bylo odsouhlaseno. Za vystavené faktury však nedostala do uhrazeno, i když svou práci svědomitě odvedla.

Pozor na druhého ,,jednatele“ Štefan Rychtář – černá ovce v All Cars Point

Firmu All Cars Point s.r.o. vlastní podle Justice.cz Kateřina Slánská, ale také jsme zjistili, že nedílnou součástí této firmy je ,,druhý jednatel“ pan Štefan Rychtář.

,,Je to černá ovce v této firmě, která o všem rozhoduje, vystupuje před lidmi a firmami jako majitel této zmiňované firmy a disponuje s financemi“.

Štefan Rychtář a Kateřina Slánská se znají několik let, i když za poslední měsíce vše vzájemně popírají.

Autoservis Herink – Dobřejovice – pozor na All Cars Point

Autoservis All Cars Point působil na adrese Obchodní 126, 251 01 Čestlice. Před pár měsíci se přestěhovali o několik km dále ulice K Herinku 370, 251 01  Dobřejovice – část obce Dobřejovice, okres Praha-východ, Středočeský kraj, Česko.

Dejte si pozor, na tento autoservis a pneuservis nově v Dobřejovicích ul. K Herinku 370. Upozorňujeme veškeré firmy, které by chtěli s tímto autoservisem All Cars Point začít spolupracovat po obchodní stránce.  

Tiskové Zprávy