774 509 555 info@press-media.cz

Terramezzo – záruka kvality

Praktické mlýnky na l a na pepř, ty nejkvalitnější extra panenské olivové oleje v jedinečném balení a další netradiční pochutiny, co nesmí chybět v žádné domácnosti, to vše najdete v sortimentu společnosti ,,Terramezzo“. Na Českém trhu působíme již delší dobu a snažíme se sbírat stále nové a nové zkušenosti, které rádi předáme dále zákazníkům. Blíží se vánoční čas a spousta z nás již určitě přemýšlela o vhodném dárku, buďto pro drahou polovičku, anebo třeba pro rodiče. Krásné dřevěné dárkové balení  či praktické kartonové balení mlýnků s kořením určitě potěší každého příznivce vaření a navíc ozdobí kuchyň a dodá jí na exkluzivitě. Neváhejte a nakupujte u nás bez rizika.

To nejlepší z naší nabídky

Přečtěte si náš blog a dozvíte se něco zajímavého například o původu hrubé mořské soli, kterou u nás  můžete exkluzivně zakoupit. Určitě vás zaujme informace, že tato sůl byla vždy ručně sklízena, a je velice dobře známa pro svou nezaměnitelnou chuť. Tato sůl je přirozeně šedá a při kontaktu s jídlem krystalizuje. Vyniká vysokým obsahem stopových prvků. Je méně slaná, než středomořská sůl, ale zároveň je jemnější. Dále se v blogu máte možnost dozvědět spoustu užitečných informací o olivovém oleji, jako třeba tu, že je tvořen převážně nenasycenými mastnými kyselinami. Při pravidelné konzumaci vám snižuje cholesterol a napomáhá k zdravému životnímu stylu. Objednejte si u nás krásné dárkové sety koření a udělejte radost svým blízkým!

Zdraví na prvním místě

Myslete na své zdraví a zdraví celé rodiny. Nesolte a nepepřete obyčejnou solí a pepřem a nakupte si v našem obchodě kvalitní himalajskou sůl, nebo Guérande sůl, Terramezzo chilli pepř, mixovaný pepř, anebo italský extra panenský olivový olej. Na webu najdete jednoduchý návod, jak postupovat při nákupu. Platit můžete současnými dostupnými a zároveň bezpečnými způsoby, jako jsou platby platební kartou, rychlou bankovní platbou ComGate, anebo převodem z účtu. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte buďto na e-mail, náš instagram, či facebook. Obratem vám odpovíme a pomůžeme vám s nákupem. Těšíme se na další spokojené zákazníky.

Tiskové Zprávy