774 509 555 info@press-media.cz

Péče o stávající zákazníky vám přinese více než hledání nových

Jedno ze zlatých pravidel byznysu zní: „Péče o stávající klientelu má pro firmu mnohem větší význam než neustálé hledání nových zákazníků.“ V podstatě jde o základní princip strategie řízení vztahů se zákazníky neboli CRM (customer relationship management). Budete-li o své zákazníky pečovat, stanou se loajálními a utratí u vás mnohem více než v případě jednorázové spolupráce. Ale jak takového stavu dosáhnout? S pomocí mocného nástroje v podobě vhodně zvoleného CRM systému si je udržíte poměrně snadno.

Co je CRM systém? Jedná se o software, který slouží jako evidence informací o klientech, poptávkách a projektech. Zároveň disponuje množstvím funkcí a umožňuje automatizaci rutinních procesů, snadné vedení reklamních kampaní, analýzy již proběhlých akcí a plánování.

Používáte MS Outlook? Přejděte na eWay-CRM

Dobrá zpráva pro uživatele oblíbeného e-mailového klienta od Microsoftu je, že se ho nemusí při přechodu na CRM vzdávat. Právě na rozhraní Outlooku je totiž postaven český software eWay-CRM.

Velkou výhodou eWay-CRM je fakt, že uživatel díky němu nemusí průběžně přepínat několik různých aplikací a neustále se starat o export/import dat. Navíc nabízí prostředí známé z Outlooku, což ve výsledku šetří čas a usnadňuje správu systému.

Na druhou stranu jde o plnohodnotný CRM systém. Jako takový je nabitý pokročilými funkcemi, jako jsou například napojení na účetní software Money S3 / Pohoda, sledování přehledů financí, párování komunikace se zákazníky, automatické dohledávání kontaktních údajů a mnohé další. Samozřejmě nechybí dobře zpracovaný marketingový modul.

e-Way-CRM můžete používat zdarma

Profesionální CRM je k mání ve třech variantách. Zájemci si mohou zakoupit jednorázovou licenci, využít měsíční pronájem, nebo systém využívat zdarma (s určitými omezeními). Více informací najdete na eway-crm.com/cs.

Tiskové Zprávy