774 509 555 info@press-media.cz

Jak se nejlépe zbavit jizev?

Ať už vaše trápení způsobilo akné, hubnutí či úraz, rozhodně se dnes nemusíte se situací učit žít. Díky moderní dermatologii se nemusíte smiřovat v podstatě s ničím, co na své tváři – či jinde – nechcete. A nemusíte hned pomýšlet na skalpel! Většinou postačí jednoduché, rychlé, šetrné a bezpečné zákroky.  Jaké jsou možnosti pro odstranění nežádoucích jizviček?

Všemohoucí laser

Pokud víte něco o moderní estetické medicíně, pak laser jistě neutekl vaší pozornosti. Jedná se o velmi efektivní nástroj, který může být odpovědí na mnoho různých problémů. Platí to i pro jizvičky. Laserový paprsek je velmi vhodnou metodou k boji s jizvami různého stáří, velikosti i závažnosti.

Odstranění jizev po akné

Je třeba zmínit, že v případě akné je laser velmi vhodnou volbou. Využívá se k léčbě problému s pupínky, tudíž má i blahodárný vliv na celý tento nepříjemný problém. Při použití kvalitního laseru v rukou zkušeného specialisty může být tato procedura pro zasaženou pleť skutečným požehnáním. Naše dermatologická klinika Altos vám pro zákrok odstranění jizev po akné nabídne obojí.

Další možnosti

Laser je skutečně nejzajímavější možností. Pokud se jedná o jizvy výrazné, bude tou správnou odpovědí. V některých případech však lze doporučit i cévní laser. Kromě laserů jsou pak jiné účinné zákroky, velmi doporučujeme vaší pozornosti mezoterapii. V hodným řešením – především v případě jizviček od pupínků – může být i chemický peeling.

Jak se v té velké nabídce vyznat?

Možností je opravdu mnoho a jistě neplatí, že tou nejlepší je za všech okolností laser. Každý případ, tvář i jizvička jsou jiné a co může dokonale posloužit jednomu, pro druhého být vhodné nemusí. Proto považujeme za nejrozumnější vždy vaše přání konzultovat s profesionálem. Ten vám jasně navrhne, co by bylo nejvhodnější pro vás – s ohledem na pokožku, vaše přání i možnosti.

Upozornění

Ne všechny jizvy lze dokonale vymazat. V současnosti neexistuje žádná technika, která by garantovala dokonalé zmizení jakékoliv jizvy. Hraje zde roli mnoho faktorů – stáří jizvy, její hloubka, váš věk i genetika. Ale nebojte se, každou jizvu lze léčit a učinit ji alespoň tak nevýraznou, jak jen je to možné.

Kvalitní přístroje jsou základ

Jak již bylo zmíněno, zásadní roli v oblasti dermatologie hrají přístroje i ošetřující specialista. Chtějte to nejlepší. Přijďte se podívat k nám do kliniky Altos  a přesvědčte se sami, že to najdete právě u nás. Využijte nyní nezávazné konzultace!

Tiskové Zprávy