774 509 555 info@press-media.cz

Rusňákova DRFG rozšiřuje své aktivity i do zdravotnictví

Investiční skupina DRFG založená brněnským podnikatelem a velkým vizionářem Davidem Rusňákem neustále rozšiřuje své investiční portfolio. Investuje zejména do pěti segmentů.

Kromě nemovitostí, telekomunikací, financí a energetiky se zaměřuje i na oblast zdravotnictví. Svou síť lékáren pod obchodní značkou Lékárna Na zdraví neustále rozvíjí a nové lékárny přibývají jako houby po dešti. Do bohatého portfolia investiční skupiny DRFG tak přibyla investiční oblast s velkým potenciálem. Jakmile do společnosti nastoupil i Rudolf Matějka a doplnil tak skvělý tým svou dvacetiletou zkušeností v segmentu lékáren, majoritní vlastník skupiny DRFG David Rusňák neváhal proniknout do oblasti zdravotnictví, kde se mu stále více daří. K fondům a dluhopisům tak přibyla další oblast podnikání.

David Rusňák, DRFG, 19.1.2016, Brno

Investiční skupina DRFG

Investiční skupina DRFG buduje lékárenskou síť pod obchodní značkou Lékárna Na zdraví. První lékárny vznikly v Praze, Jílovém u Prahy, Břeclavi, Olomouci, Sokolově, Kamenici nad Lipou, Lounech, Moravské Třebové a nyní jsou rozsety v mnoha v dalších městech. Recenze vypovídající o jejích kvalitních službách jsou velmi pozitivní. Velkou předností je možnost konzultací, léky skladem i pořádané vzdělávací semináře. Mnoho lékáren většinou léky objednává až ve chvíli, kdy si pro ně přijdete. Když jste ale nemocní, nechce se vám do lékárny běžet ještě jednou. Investiční skupina DRFG se chce stát trojkou na trhu a řetězec má mít nejméně 50 lékáren po ČR. Ředitel divize DRFG Medical Rudolf Matějka si vede velmi dobře a přidaná hodnota kvalitních služeb má velmi dobrý ohlas. Fondy a dluhopisy tak už nejsou pro Davida Rusňáka zdaleka jedinou oblastí, na kterou se společnost DRFG zaměřuje.

Řetězec Lékáren Na zdraví

Řetězec Lékáren Na zdraví Davida Rusňáka vyhledává lékárny s větší prodejní plochou. I díky poskytováním konzultací a přednášek je velký důraz kladen na prevenci a samoléčbu, což koresponduje s dnešním trendem. Lékárníci mají možnost své zákazníky lépe poznat a dlouhodobě o ně pečovat. V řetězci probíhá vyhodnocování prodejních dat, které pomáhá zlepšit služby. Lékárenství je pro investiční skupinu DRFG jednou z těch novějších oblastí podnikání a dobře se jí v ní daří. Dále investuje do oblasti telekomunikací a nemovitostí. Její nemovitostní fond investorům nabízí roční výnos 4,5 %.

Tiskové Zprávy