774 509 555 info@press-media.cz

Půjčka pro začínající podnikatele už během deseti minut!

Spěch je špatný rádce, ale pokud jde o krátkodobou půjčku, výhodou jistě bude, když její odeslání na účet nic zbytečně nezdrží. Čekání je drahé, času se nám nedostává a bylo by lepší nějaký ušetřit. S moderními podnikatelskými půjčkami to ale půjde snadno, protože dohoda přes internet znamená, že nemusíte na kamennou pobočku a absolvovat osobní jednání s přiděleným makléřem. Vlastně o této půjčce nemusí vědět nikdo další, umí být diskrétní!

Investice je na začátku velmi potřebná

Jak praví starý slogan, každý začátek je těžký – a v některých oborech podnikání to platí hned dvojnásobně, protože konkurence opravdu nikdy nespí a předčít ji bývá občas až mimořádně těžký úkol. Půjčka pro začínající podnikatele je zajímavou možností například i tehdy, když žádost v bance bohužel vůbec neuspěla. Kolik si lze půjčit a s jak dlouhou lhůtou splatnosti vlastně lze vůbec počítat?

  • 5 000 Kč je pro půjčku minimální částka. Použít ji lze úplně na vše, co uznáte za vhodné. 
  • 20 000 Kč je horní strop. Co si pořídíte za takovou sumu? Notebook či vybavení kanceláře?
  • Splatnost je volitelná, a to v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů. Podle toho, jak bude zapotřebí.

Není důvod spěchat, kontaktní formulář čeká 

Bez front, zvědavých dotazů na pobočkách od makléře, ale i bez nutnosti razítek nebo složitého administrativního procesu. Podnikatelský úvěr si můžete sjednat kdykoliv, bez časového omezení. Kontaktní formulář pro žádosti je totiž k dispozici neustále, takže žádné otevírací hodiny nemají smysl. Do deseti minut od schválení žádosti mohou být peníze na účtu, bez dalších otázek, razítek, potvrzení a tak podobně. Jde tedy o vítanou pomocnou ruku, která přijde zrovna tehdy, když je jí nejvíce zapotřebí. Až dvacet tisíc korun naprosto na cokoliv, bez dalších dotazů – co víc si jen přát, že?

Tiskové Zprávy