774 509 555 info@press-media.cz

Poznáte tenhle jednoduchý návod, jak si zútulnit náš domov?

Máte pocit, že vám doma něco chybí? Máte pocit, že váš byt potřebuje nějaký nový impuls, nějaký nový módní trend, změnu? To je velmi přirozené, protože doba se mění a také móda se mění. Vždyť změna je život, i v bydlení, respektive skladby interiéru.

Pocit pohody a co všechno naň vplýva?

Každý z nás má v bytě prostor, ve kterém se cítí bezpečně a rád relaxuje. Proto je důležité cítit se v tomto prostoru velmi příjemně. Faktory, které ovlivňují nás v těchto bytových prostorech je barva místnosti, nábytek jaký se tam nachází, doplňky – no prostě všechno.

Bytové prostory se dají zútulnit i bez koupě nového nábytku. Dají se koupit různé dekorace, které celý prostor nějak synchronizují a udělají z toho prostoru krásný moderní a útulný.

Atmosféru našeho bydlení nevytváří jen zařízení místnosti a dekorace, ale i vy. Každý z nás má svůj vlastní styl, podle kterého si vybírá zařízení a dekorace do bytu.

Bílé stěny jsou nuda

Prázdné stěny bytu vám řeknou o obyvatelích více, než by se na první pohled mohlo zdát. Bez umění budete mít v něm stále pocit, že tam bydlíte dočasně, na chvíli. A přitom není nic jednoduššího než si byt zútulnit, aby nepůsobil tak prázdno.

Barevné obrazy vědí bílým stěnám dodat oživení. Hned se tato místnost mění a oživí se.

Nejlepší místo na drink je přece doma – máte taky doma správny bar pro své hosté?

Správný bar je základem každého muže. Jasné že můžete mít lahve schované iv kredenci nebo někde ve skříni na chodbě.

Vytáhnout si však svůj oblíbený drink s krásným pohárem ze stylového baru, který je součástí obývací stěny je pro většinu příjemný okamžik a čas na relax s rodinou nebo přáteli.

Místnosti v bytě na relax

Srdcem každé domácnosti je obývák. Obývák je prostor, který je vhodný na relax na posezení si s přáteli, nebo jen tak s rodinou. Každý má rád po náročném dni, kdy si může jen tak vyložit nohy a nic nedělat.

Určitě se mezi námi najdou i tací, kteří rádi relaxují na čerstvém vzduchu. Při této volbě relaxace se dá v rodinných domech udělat krásná terasa, kterou si umíte příjemné zútulnit různým terasovým nábytkem, který lze doplnit dřevěnou lavicí.

Někdy se dřevěné lavice dávají i do předsíně a tehdy je nazýváme lavičky do předsíně.

Taková možnost se dá využít i v panelákových bytech pokud váš balkon, je dost široký a prostorný a předsíň dost velká na to, aby se tam všechno vešlo.

Tiskové Zprávy