774 509 555 info@press-media.cz

Seznamování online je hlavně o hledání kontaktů

Velké množství lidí na seznamce často píše do inzerátů nebo svého profilu něco ve smyslu, že hledají lásku, nebo vážný vztah a podobně. Určitě jim uživatelé rozumí, ale zkuste se na to podívat trochu otevřeněji a perspektivněji. Zkuste především hledat fajn člověka, který pro vás bude něčím výjimečný, blízký a se kterým by se ta láska dala vlastně vybudovat. Co vy na to?

Rozhodující je na seznamce dobrý kontakt

Ať už chcete nebo ne, lidi sbližují stejné zájmy, koníčky, myšlenky, víra a další. Proto buďte na seznamce otevření a přímí. Popřemýšlejte, co je pro vás nejdůležitější, na čem vám záleží a jaký by asi měl být člověk na druhé straně.

Určitě nezapomeňte na seznamce napsat něco málo o sobě, třeba jednou větou něco o vaší povaze. Pak přidejte vše, co máte rádi a co vás baví. Pokud je něco, co vyloženě nesnášíte a co by pro vás mohlo být u druhého člověka překážkou, tak to rozhodně napište také. Máte jedno nebo více dětí z předchozího manželství? Je vhodné to zmínit také, protože rovnou odradíte takové uživatele, pro které je to překážka, a přitom oslovíte takové, kteří jsou na tom podobně jako vy.

Z toho všeho jasně vyplývá to, že na seznamce musíte hledat především lidi, kteří vám budou blízcí a se kterými by stálo za to jít na rande i s vědomím, že z toho třeba nebude hned vážný vztah, ale budete si jakkoliv blízcí, nebo nějak užiteční. A ne jednou se stalo to, že člověk ze seznamky sice nebyl ten pravý, ale třeba dohodil svého kamaráda nebo kamarádku. Takže sázejte na dobré kontakty, ne na lásku na seznamce.

Díky kvalitní komunikaci dřív na první rande

Velkou chybou na seznamkách je komunikace. Představte si, že v té hromadě lidí naleznete jednoho nebo třeba i dva uživatele, kteří odpovídají vašim představám a máte možnost je oslovit a nějak je zaujmout. Co jim napíšete? Pokud jim pošlete jednoslovný pozdrav nebo nějakého smajlíka, myslíte si, že zaujmete? Ne, vůbec ne a vaše zpráva se akorát ztratí mezi ostatními. Jasně, může se stát, že se dotyčný podívá na váš profil a něco z toho nakonec bude, ale určitě nepromarněte svou šanci na první dojem. Na seznamce totiž nejste sami, a i tady je velká konkurence.

Takže pokud to myslíte vážně, nechcete při online seznamování ztrácet čas a rádi byste už šli na rande, pak si dejte záležet, komunikujte a uvidíte, že dřív nebo později to klapne.

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares

Napsat komentář