774 509 555 info@press-media.cz

Proleťte se s letadlem či vrtulníkem na krásnou krajinou

Vyhlídkový let letadlem nebo vyhlídkový let vrtulníkem může zabavit a potěšit zároveň. Jde o nenahraditelný zážitek, který jistě stojí za to mít na svém seznamu zážitků. Proleťte se nad Prahou nebo Brnem anebo si zaleťte do zahraničí.

Potěšte netradičním dárkem

Kdo má pořád dokola vymýšlet dárky pro své blízké? Máte v rodině někoho, kdo touží po adrenalinu? Není nad to pořídit dárkový poukaz na vyhlídkový let. Váš příbuzný může být v roli pilota a zkusit řídit letadlo nebo vrtulník. Pokud by to ale bylo zase až moc adrenalinu, stačí se jen dívat z okna a kochat se krajinou pod letadlem. Tento poukaz má platnost celý rok, 12 měsíců. Obdarovaný si sám vybere termín a odejde plný zážitků.

Proleťme se nad Českou republikou

Vyhlídkové lety Mladá Boleslav je strategické místo, které vám umožní luxusní pohled z ptačí perspektivy na krásy Českého ráje a Hrubých skal nebo na Ještěd. Vyhlídkové lety Karlovy Vary vás vezmou na hrad Loket nebo Andělskou horu. Mezi další zajímavá místa patří vyhlídkové lety Plzeň nebo vyhlídkové lety České Budějovice.

Pro vyhlidkove lety jsou připraveny moderní a bezpečná letadla, a to Cessna, Cirrus nebo Piper. Cessna se používá asi nejčastěji, a to především proto, že křídla letadla nebrání ve výhledu.

Staňte se na okamžik pilotem

Využijte okamžiku, kdy máte jedinečnou možnost letadlo nebo vrtulník řídit. Staňte se pilotem a pořiďte si k tomu vlastní posádku v podobě vašich příbuzných. Nebojte se, budou na vás hrdí a pyšní! Nejdříve projdete školením pod vedením zkušených instruktorů. Dozvíte se vše, co je náplní pilota a o co vše se musí postarat před tím, než vyrazíte do nebes. Vyhlídkový let patří k nezapomenutelným zážitkům, o které nesmíte přijít.

Kromě Čech využijte možnosti letět letadlem do Chorvatska. Neomezujte se jen na hodinové lety, zkuste toho více!

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares