774 509 555 info@press-media.cz

Pečujte o zdraví a krásu svých nehtů pomocí modeláže nehtů

Někomu pánbůh nadělil hezký přirozený tvar nehtů, ale s jejich kvalitou si moc práce nedal. Jiná žena nad tvarem nehtů naříká, na druhé straně může být spokojena s jejich kvalitou a zdravotním stavem. Jen málokomu bylo dáno do vínku vše. Ve své podstatě je to však jedno. O vzhled a zdraví svých nehtů by se měla starat každá žena. A nejen o zdraví a vzhled nehtů, ale také pleti a kůže obecně. Skvělým pomocníkem pro veškeré kosmetické potřeby (gel laky, UV lampy na nehty, brusky na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty, sady na akrylové nehty a další) skvěle poslouží kosmetický kufřík.

Vitamíny a minerály jsou důležité

Pokud vás trápí celkový vzhled nehtů, začněte především doplňovat vitamíny a zinek. Za třepením a lámáním nehtů se většinou skrývá i nedostatek dalších minerálů a vitamínů, zejména železa, vápníku a křemíku; z vitamínů pak vitamín A a vitamín B. Pokud dokážete tyto minerální látky a vitamíny doplnit, a přesto zůstávají vaše nehty slabé a roztřepené, může se za tím skrývat klidně i porucha štítné žlázy. Nejčastěji je to však nedostatečná péče o nehty a poškozování různými čistícími a pracími prostředky. A právě v posledně jmenovaném případě by měla na scénu přijít nehtová modeláž, kvalitní laky na nehty – například UV gely na nehty, které se vytvrzují pomocí UV lampa na nehty, bruska na nehty a další skvělí pomocníci, kteří s nepěknými nehty dokážou pořádně zatočit.

Ruce a nehty v bezpečí

Chcete-li mít při vykonávání domácích prací své ruce a nehty opravdu v bezpečí, neochrání vás pouze gumové rukavice. Nejlépe svým rukám a nehtům posloužíte, když nejdříve navléknete tenké bavlněné rukavice a teprve na ně ty gumové. Vyhnete se tak nejen poškození saponáty a jinými čistícími a pracími prostředky, ale také neblahému vlivu gumových rukavic, které dokonce někteří lidé nesnáší. Díky uvedeným dvěma vrstvám ochranných rukavic, budou navíc vaše nehty v bezpečí i v případě, že budou ošetřeny gel lakem a UV lampou, ozdobeny zdobením na nehty a podobně. Navštivte rajnehtu.cz, prolistujte jeho webové stránky, vyberte si kosmetický kufřík, vše pro modeláž nehtů, gel laky, UV lampu, zdobení nehtů a další.

Tiskové Zprávy