774 509 555 info@press-media.cz

Buďte pánem svých financí

Dostali jste se do finanční tísně a nutně potřebujete finanční podporu bez jakéhokoliv rizika? Vitacredit vám zajistí úvěr jednoduše a bez dlouhého čekání. Vyřizujeme úvěr pro podnikatele, úvěr na konsolidaci, spojení půjček, zesplatnění úvěru a další operace spojené s půjčkou na cokoliv. Pokud nestíháte splácet, máme pro vás řešení, a to spojení úvěrů, což znamená, že společně probereme a vytvoříme vám na míru konsolidovanou měsíční splátku dle vašich možností. Naše společnost se zabývá poskytováním spotřebitelského úvěru u ČNB a čekáme na rozhodnutí ČNB o udělení oprávnění k činnosti. Do té doby jsme oprávněni poskytovat tyto úvěry v souladu se zákonem.

Splňte si svůj sen!

Pokud máte nějaký nesplněný sen a chystáte se ho uskutečnit, ale brání vám v tom nedostatek financí, nebojte se na nás obrátit s prosbou o pomoc. Naši finanční poradci vám poskytnou veškeré informace o úvěru na cokoliv. Najeďte si jednoduše na naše stránky a spočítejte si jednotlivé splátky, možnosti, jakou sumu jste schopni splácet a my vám vypočítáme, kolik let a jakou částku budete platit. Při spojení půjček do jedné si můžete určit výši měsíční splátky takřka libovolně. Jestliže se stane, že dále nemůžete splácet vámi nastavenou částku, pomůžeme vám se snížením splátky úvěru, nebo se snížením splátky půjčky.

Nejlepší řešení pro vaše finance

Na našich stránkách si můžete přečíst spokojené reference všech našich klientů a zjistíte, že vám nestojí nic v cestě za vašimi sny. Úvěr lze zajistit buďto nemovitostí v osobním vlastnictví, jako je byt, pozemek dům, atd…, anebo nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby. S námi budete mít úvěr na cokoliv bez sebemenšího rizika a navíc vám zaručujeme, že před uzavřením smlouvy neplatíte žádné skryté poplatky. Vybavte si snadno nebankovní úvěr, nebankovní půjčku, nebo nebankovní hypotéku. Nebojte se zeptat na všechny dotazy, jež vás tíží. Jsme tu pro vás připraveni nepřetržitě a kdykoliv vám poradíme, ať už se jedná o úvěr pro podnikatele či soukromou osobu.

Tiskové Zprávy