774 509 555 info@press-media.cz

Peníze snadno a rychle

Lákadla na půjčky s termínem, který se zdá být úžasný a dokonalý. Pozor na to! Spočítejte si, kolik přeplatíte, jaké splátky oproti půjčce vás čekají. Položte si tyto otázky a zamyslete se, než půjdete do banky vyřizovat komplikované a nikdy nekončící papíry. Zkuste místo toho půjčku ručení autem!

Auto se dá také zastavit

Tolik zastaváren? Ano, je jich mnoho. A zastavit můžete opravdu leccos. Začíná to mobilem, přes notebook k něčemu dražšímu. I auto se dá zastavit. A jde to snadno. Autozastavárna Praha nebo zastavárna aut Brno vám pomohou. Obě pobočky vám nabídnou tři možnosti, z kterých můžete půjčku se zástavou auta vybrat. Klasický standard vám nabídne pohlídání auta pracovníkem, který je na to určený a ví, co má dělat. Parkoviště je hlídané. Zajímavý komfort vám říká: „Nech si auto a dále ho používej.“ A poslední Premium za vámi ještě navíc přijede, kam si sami řeknete.

Kdo a co?

Dát auto do zástavy může v podstatě kdokoli, kdo auto vlastní. Zajímavé ale je, že nemusíte být přímo vlastník. Stačí, když máte souhlas od majitele auta stvrzený plnou mocí. Pokud jde o firmu, ani tady nemusí být problém. Ideální je být jednatelem firmy nebo osobou zplnomocněnou. Autozastavárny Praha vám také umožní mimo jiné stejně získat půjčku ručenou autem na motocykl nebo čtyřkolku.

Vzhled a stáří rozhoduje

Kolik let je vašemu plechovému miláčkovi? A jak se o něj staráte? To vše se zaúčtuje do výše půjčky se zástavou auta. Takže nyní budete sklízet, co jste před lety zaseli a jak jste vlastně celou dobu pečovali o své auto, motorku nebo čtyřkolku. Dejte své auto do zástavy Brno a auto do zástavy Praha, obě pobočky vám vyjdou vstříc.

Vaši půjčku můžete snadno prodloužit. Je sjednaná na dobu 4 týdnů (28 dní) a složením poplatku se vám smlouva protáhne. Je to mnohem snazší než si myslíte. Je to snazší, než stát dlouhé fronty na pobočkách a čekat na schválení.

Tiskové Zprávy