774 509 555 info@press-media.cz

Praha a letní prázdniny. Najdete tady kvalitní sezonní práci či brigádu?

Praha je jakožto největší a zároveň hlavní město naší republiky místem, kde je dostatek pracovních příležitostí nejen pro zkušené pracovníky po celý rok, ale také pro celou řadu studentů, kteří si jenom chtějí v kvalitním prostředí jednoduše přivydělat.

Možností je tak celá řada, ale není tomu tak opravdu v každém oboru. Dnes se podíváme právě na sezonní práce a brigády, které naopak práce v Praze nabídne každým dnem.

Práce v pohostinství je více, nežli dost

Pokud se projdete centrem Prahy, tak napočítáte i desítky restaurací, než přejdete z jedné ulice do druhé. Přitom má drtivá většina z nich neustále dostatek práce, protože jsou v turisticky zajímavé lokalitě hlavního města. To všechno je velice důležitým ukazatelem toho, proč je Praha tak hrozně moc populární.

Techničtí i sociální pracovníci do ubytovacích kapacit

Stejně tak jako to žije v restauracích, to žije také v ubytování. Časté nabídky práce Praha právě v této oblasti dokonce nabídne nejen dívkám, ale také mužům. U mužů jsou velice žádaní schopní pracovníci, kteří dokáží dělat naprostou většinu domácích úprav a péče o objekt. V případě žen jsou potom velice časté takové nabídky práce, kde se požaduje komunikace s klienty, nebo dokonalá čistota v podobě práce pokojských.

Najdete ale i celou řadu vyloženě sezonních prací

Sezonních prací ale nabídne Praha opravdu hodně pro všechny. Jsou to většinou drobnější práce, jako jsou obsluhy stánků, prodeje suvenýrů a zmrzliny a mnohé podobné. Taková pracovní místa Praha nejvíce nabízím především studentům, kteří tak mají jednoduchou možnost, jak si mohou vydělat bez předchozích zkušeností příjemné kapesné, nebo i dost slušné peníze, které se zajisté hodí do pokračujícího studia například vysokoškolským studentům.

Tiskové Zprávy