774 509 555 info@press-media.cz

Opravná sada brzdiče čeká na profesionální i domácí autoopraváře

Zdá se vám, že brzdy vašeho automobilu nefungují tak, jak by správně měly? Prodloužila se brzdná dráha při brzdění, zasekává se vám pedál při sešlápnutí brzdy, nebo se při brzdění necítíte komfortně jako dříve? Není problém si nechat okamžitě zkontrolovat brzdnou soustavu. Lépe dříve, než dojde k nějakému neštěstí s fatálními následky. Budete se divit, jak správka brzdových třmenů trvá krátce. Opravná sada brzdiče je důležitým pomocníkem mechanikům v autoservisu, ale domácím kutilům, již si na opravu brzdných třmenů troufnou sami.

Nepodceňte funkční brzdy, jsou nejdůležitější součástí automobilu

Ne nadarmo se tvrdí, že brzdy a celý brzdný systém jsou nejdůležitější součástí auta. Co jsou nám platné výkon, maximální rychlost, obsah kufru, jednoduše ovladatelné panely palubní desky, pokud nedokážeme rozjetý vůz dostatečně rychle a stoprocentně zabrzdit v jakémkoliv počasí a terénu? Vždyť i když váš vůz putuje na Stanici technické kontroly k pravidelné prohlídce stavu, bez funkčních brzd vám potvrzení o bezvadné technické způsobilosti nebude vystaveno.

Vám nezbývá než oslovit servisáky, kteří se na správky brzdných soustav soustředí. Důležitou součástí pro jednoduché a rychlé opravy brzdových třmenů je opravná sada brzdiče – neboli opravná sada do brzdových třmenů. Dodávají se opravné sady brzdiče od mnoha výrobců, jako jsou například KNORR, WABCO, HALDEX nebo SAF. Ovšem i atypické varianty opravných sad brzdiče je pro zájemce možno sehnat v řádu pár dní. Jelikož totiž váš automobil bude muset podstoupit opravu vzduchových brzd, bude následovat oprava brzdového třmenu a jeho repase. Pořídíte-li si jej přímo od dodavatele a dovezete do servisu, vyjde vás celková správka mnohonásobně levněji. Vám zbudou finance na další nutné opravy.

Tiskové Zprávy

Napsat komentář