774 509 555 info@press-media.cz

Zvolte top firmu pro překlady a tlumočení

V roce 2005 byla založena společnost Profipřekladatel, zabývající se překlady a korekturami textů, tlumočením do i z cizích jazyků, webovým copywritingem a seo writingem. Do té doby byl náš trh velmi chudý na kvalitní překladatelské společnosti. Tato skutečnost se ale záhy změnila díky naší působnosti. Nejen, že se naše služby neustále rozrůstají, ale můžeme se rovněž pochlubit spoustou spokojených zákazníků, kteří nás opětovně vyhledávají. Potřebujete přeložit odborný text, důležitou korespondenci, anebo jakýkoliv jiný materiál? Jste na správném místě. Profipřekladatel je vám plně k dispozici s nabídkou profesionální prácie od těch nejlepších odborníků.

Přehled naší specializace

Věnujeme se překladům do angličtiny, překladům do čínštiny, překladům francouzštiny, překlady ruštiny, tlumočením němčiny, tlumočením ruštiny, tlumočením angličtiny a dalších cizích řečí. Náš tým se skládá z lidí, co patří k opravdovým profesionálům ve svém oboru. Tyto pracovníky vybíráme velice obezřetně na výběrových řízeních, kde jsou podrobeni jednotliví uchazeči o pozici v naší firmě náročným testům. Jedině tehdy můžou tito jedinci skvěle reprezentovat naši společnost a zákazníkům nabízet jen ty nejlepší překlady a tlumočení. Působíme prakticky po celé Evropě a jsme otevření i velmi individuálním požadavkům.

Naše práce-vaše spokojenost

Pro klienty děláme maximum. Snažíme se být vždy vstřícní, nabízíme množstevní i věrnostní bonusy a další výhody pro stálé zákazníky. Jednotlivé korektury textů, kontroly pravopisu, překlady a tlumočení jsou velmi cenově výhodné. Nebazírujeme na tom, zda je některý překlad odborný, či méně odborný. Naše ceny jsou pevně stanoveny a náročností textu se v žádném případě nemění. Nechejte si od nás udělat překlady do češtiny, nebo překlad z češtiny za nejvýhodnější ceny na trhu. Za naše činy mluví čísla. Na kontě máme více jak 5 000 přeložených normostran, kontrolu více než 1 000 normostran cizojazyčných textů a realizaci přes 200 úspěšných tlumočení. Svěřte se i vy do našich rukou a my vám garantujeme stoprocentní spokojenost.

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares